Wpis z mikrobloga

#pokemongo #teamvalor #teammystic #yellowmasterrace
Jako że mój poprzedni wpis spotkał się ze względnym zainteresowaniem, postanowiłem zabrać się za tworzenia spisu wykopowych graczy Pokemon GO.
W związku z powyższym zakładam tag #pokelista, gdzie załatwiane będą sprawy organizacyjne, oraz pozwoliłem sobie założyć spamlistę dla osób, które chcą być wołane do kolejnych wpisów.

A teraz do sedna.
Uznałem, że najlepszym miejscem na zorganizowanie spisu będą Formularze Google(chyba że ktoś ma inne propozycje).
Oto pytania, które postanowiłem zamieścić w formularzu:
-Nick na wykopie
-Nick w grze
-Team do którego należysz
-Główne miasto w którym grasz(nieobowiązkowe)
-Dodatkowe miasta w których grasz(nieobowiązkowe)

Uważacie że powinienem coś zmienić? Dodatkowe pytania, cokolwiek? Czekam na propozycje.
  • 17
  • Odpowiedz
@a665321: Trochę podatne jest, dlatego będzie trzeba jakoś pomyśleć o moderowaniu tego(chociaż liczę na dobrą wolę graczy). Wpisy mają to do siebie, że prędzej, czy później popadają w zapomnienie.
  • Odpowiedz
@Vcx13: Chodzi o formularz. Tu faktycznie ktoś może wpisać się pod nieswoim nickiem i robić syf. Niektórzy mają satysfakcję z psucia zabawy innym.
  • Odpowiedz
@Zwanek: a co powiesz na to zeby tylko plusujacy mogli wypelniac formularz? (Weryfikacja polegalaby na sprawdzeniu nicku wpisanego w formularzu z lista plusujacych)
  • Odpowiedz
@a665321: Brzmi spoko, ale muszę jeszcze sprawdzić, jak bardzo mogę to wszystko kontrolować. Teraz jestem na PC w sumie z doskoku i tylko pobieżnie to wszystko ogarnąłem ;)
  • Odpowiedz
@a665321: No właśnie się zastanawiam, czy w sumie po prostu tego w excelu nie robić, bo przecież aż tak dużo roboty z uzupełnianiem bym nie miał. Ludzie pisaliby mi na PW(albo na tagu) co mam wpisać i tyle. To by chyba całkowicie wyeliminowało trollowanie ^^
  • Odpowiedz