Wpis z mikrobloga

@leopold22: Super sprawa. Zarobisz na studia i będziesz studiował na normalnym poziomie poświęcając się nauce i spędzaniu wolnego czasu, a nie pracy za 1500. Też tak chcę w następnym roku zrobić. Aktualnie zaoczne i etat za 2300 :(
@socrealizm: @goblin21: Przecież pojechał na wakacje dorobić. W takim wypadku to jak najbardziej wygryw. Ja się cieszyłem jak dostałem pierwszą pracę w wieku 17lat za 3zł (sic!) za godz. pon-pt 9h, w soboty 6h. Zarobiłem niecały 1000zł w miesiąc. Ale i tak byłem zadowolony, kupiłem se modne buty, pierwszy telefon komórkowy, mogłem za swoje zabrać dziewczynę do McDonalds (xD). On zarobi wielokrotnie więcej, nawet jeśli uwzględnić inflację, a do tego
@leopold22: masz ok 440zl dziennie ok 25 dni pracy w miesiacu to jest okolo 11k, przypuscmy, ze pracujesz tam 2 miesiace, masz 20tys zl, teraz to wygląda w ten sposób, jezeli wrocisz do PL i zaczniesz swoj biznes to props bo z tym hajsem juz cos mozna rozkrecac, moze dodatkowe 25k z unii? Jezeli zostaniesz w UK i bedziesz tam zarabial rok moze dwa a moze trzy to tez props bo