Wpis z mikrobloga

Kontynuacja - dzisiaj kolejny pas kafli i pierwsza w życiu zabudowa regipsowa ;D Na razie małe #!$%@?, ale jutro lecę jakąś gunwo półką/wnęką, troszkę zabudową pralki i stelażem kibelkowym ;D no i PŁYTKI PŁYTKO PŁYTKI

Fun fact - ta zabudowa na dole była robiona na oko (wysokość taka, żeby zakryć rury), a okazała się IDEALNIE wymierzona do kafli na wysokość i nic nie musiałam dopasowywać ;D Jako, że tam złapałam ładny pion - u góry ślicznie i równo się zgrało.

Nie wspomnę nawet o krzywiźnie ściany, którą było widać gołym okiem, ale wszystko różnimy warstwami kleju przekombinowałam i jest w miarę prosto ;D Kładło się tak szybko i przyjemnie, w porównaniu z pierwszym razem, że szok. dwa i pół rzędu ułożyłam w jakieś 30 minut, a ostatnie 3 kafle z lewej, pod sufitem (tam, gdzie było krzywo) w jakieś 20 minut O.O I to pod samą żarówką, gnojówa ma 100W i tak grzała, że mało nie umarłam ;D

Niestety, mój tata wyjeżdża w niedzielę, więc reszta zabudowy, wszystkie kafle, podłoga, gładzenie, malowanie i reszta jest na mojej głowie, bez nadzoru ;< Jak wróci w czwartek, to zainstaluje wannę, umywalkę i kibelek.

A tak przy okazji - bardzo bałam się wycinania otworów pod puszki. W sensie, że coś spieprzę, popsuję sto kafelek, popękam, czy coś... A to taka zajebista zabawa ;DDD

#rozowepaski #rozowypasek #handmade #budownictwo #budujzwykopem #remont #remontujzwykopem #remontzkhaleesi #duma #wincyjtagow #atencyjnyrozowypasek
Khaleesi - Kontynuacja - dzisiaj kolejny pas kafli i pierwsza w życiu zabudowa regips...

źródło: comment_8ll9AlSj3bnJZHMNBZBxZ65OQC0M8wqR.jpg

Pobierz
  • 15
@Khaleesi dostal zaliczke 50%. Plytek jest ok. 18m2 podlogowych oraz cala łazieneka 5m2. Plytki w miare duze, nawet podobne do Twoich z Tubodzin. Zabudowe do geberitu mial, rury i elektryke tez przenosilem.
@sobczi11: XDDD 3 tygodnie?! :DDD jezu, współczuję Ci tak bardzo... Ja sie pieklę, bo remot trwa u mnie już 5 dni, a chciałam się w tygodniu zamknąć (zabraknie 3-4 dni ;<), a tu trzy tygdnie.. nogy z dupy bym mu wyrwała ;)
@Khaleesi tak. Na początku sam chcial spisac umowe. Zrobilem odwolanie do tamtej umowy, ze lamie jej warunki. Jakby nie podpisal to wyslalbym mu poleconym na chate;D
Gosciu wzial sobie jakiegos ucznia do pomocy. Mowil ze on nie bedzie klasc plytek. Oczywiscie bylo inaczej i kilka razy sciagali plytki bo byly krzywo a w zeszla sobote jak fuge w kuchni klad to sie pomylil i polozyl fuge z lazienki. Mimo ze na opakowaniu
sobczi11 - @Khaleesi tak. Na początku sam chcial spisac umowe. Zrobilem odwolanie do ...

źródło: comment_qLSVGEwlsCOPVIEWn2QcUEgFipV3AY8H.jpg

Pobierz
@sobczi11: i dlatego właśnie nie lubię, jak ktoś robi coś, co wiem, że sama mogę zrobić lepiej, a nawet, jak nie mogę, to ja spapram, a nie ktoś inny i będę zła ;< Zawsze zaufam tylko mojemu tacie i sobie, nikt więcej i uj ;D (no chyba, że to rzecz, której nie jestem w stanie się nauczyć z filmików, albo jest jakaś duża odpowiedzialność, jak hydraulika, to wtedy fachowiec) :)
@Khaleesi Tyle ze na to wszystko potrzebny jest czas. Pelno jest roznych materialow, pomyslow na rozwiazanie nietypowych sytuacji. Taki czlowiek jest w tym na bieżąco i sie w tym jakby nie potrzec poswieca w zyciu. No ale jak widac jeszcze czegos im brakuje.
@Khaleesi: moglas ta puszke u gory gdzie indziej polozyc, dziwnie tak w fudze wyglada :-) ale ogolnie bardzo na plus, jako kierownik robot aranzacyjnych propsuje i zapraszam na moje budowy ^^