Wpis z mikrobloga

Wczoraj przeczytałem wywód redaktorzyny metra, czyli agentury Michnika o tym jak rasistowscy handlarze pobili czarnoskóra kobietę. Redachtur dodał od siebie, ze szuka świadków zdarzenia. Na szybko założyłem fejkowego maila i od zacząłem nawijac od siebie jak to kibole w patriotycznych koszulkach krzyczeli: "cała Polska tylko Biala! Etc." Długo nie musiałem czekać, redachtur łyknął wszystko co napisałem jak dziwka spermę i dzisiaj na pierwszej stronie wydania internetowego jest juz mój "list" xDDDDD

Teraz pytanie ilu takich zmyślonych przez Adrianow Malinowskich było wcześniej ? Ilu takich Adrianow wymyślili sobie agenci Michnika ? Zero jakiejkolwiek wiarygodności , zero sprawdzenia tego w jakimś innym źródle. Wystarczy tylko, ze jest jazda po opcji, której nie lubimy. Tak wyglada dziennikarstwo w wydaniu polskich mediów. Szkoda szczempic ryja. Jak wrócę z pracy to moge wrzucić screeny z poczty. http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141635,20425366,zareagowalem-na-agresje-uslyszalem-co-jak-co-ale-asfalt.html

#4konserwy #neuropa #gownoburza #wyborcza #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ruchnarodowy #mariankowalski
  • 20
Teraz pytanie ilu takich zmyślonych przez Adrianow Malinowskich było wcześniej ? Ilu takich Adrianow wymyślili sobie agenci Michnika ?


@md23: akurat to nie jest przypadłość tylko tej gazety (co jej absolutnie nie tłumaczy), przecież te wszystkie opowieści na onetach, wp czy ich papierowych odpowiednikach te listy czy historie wymyślają na poczekaniu.

Jak zrobisz znalezisko to wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( )
@md23: Gratuluję. Jesteś sławny... to czy to dobra sława to już się później okaże.

Ale żeby nie weryfikować bzdur wyssanych z palca. Ehh... redaktor czy redaktorzy chyba zbytnio się napalili na soczystego newsa podchodzącego im pod światopogląd, to naprawdę żenujący poziom dziennikarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@md23: Był analogiczny wykop jakieś, ja wiem, pięć lat temu, może więcej (konta wtedy nie miałem). Wymyślona historia wysłana dziennikarzowi, a ten łyka jak pelikan, bo ma materiał. Wtedy jeszcze bardziej wykopek podpuszczał, bo wręcz sugerował w mailu, że mogą się spotkać, a dziennikarz napisał, że nie ma takiej potrzeby.