Wpis z mikrobloga

Jestem juz lekko zawiany ale wpadlem na wypok jeszcze :) Wiec tak...wczoraj rzucilem prace w korpo, dzis 35 urodziny i postanowilem ze dosc oszukiwania siebie i czas zaczac prace na wlasny rachunek. 30 wrzesnia konczy mi sie wypowiedzenie i od 1 pazdziernika biore sie za noze na powazne :) W koncu zabiore sie za te milion projektow ktore mam w glowie na ktore wiecznie nie bylo czasu. Najbardziej sie ciesze ze bede spedzal wiecej czasu z moimi dziecmi :) Pozdrawiam Was Miraski i Mirabelki :) #trollsky #korposwiat
Trollsky - Jestem juz lekko zawiany ale wpadlem na wypok jeszcze :) Wiec tak...wczora...

źródło: comment_ySg9jpv8c9f9CJcsLyljtE9F6uVKTknh.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
@Trollsky: W sumie zamówiłbym sobie taki nóż robiony rzemieślniczo i z sercem, a i jeszcze taki dokładnie jaki chcę. Tylko ja się do takich rzeczy tak przywiązuję, że będąc na weselu bym go wyciągał do krojenia schaba.
  • Odpowiedz
@Trollsky: ale stronę to zrób, przynajmniej z ogólnymi informacjami i opisem projektów które wyszły spod Twojej ręki. Ewentualnie z pojedynczymi produktami które zrobiłeś z wewnętrznej potrzeby tworzenia, żadna tam masówka.
Kibicuję i trzymam kciuki!
  • Odpowiedz