Wpis z mikrobloga

Z Polski na południe Europy na motocyklu w pojedynkę. 6400km, 13 państw, 14 dni
8 godzin nagrań skrócone do nieco ponad 8 minut
( NIE DZIAŁA NA TELEFONACH - prawa autorskie producentów utworów )

Codziennie upały ponad 30*C, łącznie 3 dni deszczu
1 rozbity telefon ( brak GPS i ominięty Budapeszt i Wiedeń )
łańcuch w motocyklu do wymiany
Nocowanie z couchsurfing, w namiocie, na dziko, na motocyklu, w hotelu lub brak snu
Bliskie spotkanie ze żmiją nosorogą w Toskanii
Wiele godzin rozmów z ludźmi, u których spałem i których spotkałem po drodze
Codziennie inne piękne widoki i niesamowite miejsca
Idealnie równe drogi, serpentyny górskie, trasy nad morzem

Podsumowując: Warto jest być zdeterminowanym, oszczędzać pieniądze i realizować własne marzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdyby ktoś był zainteresowany większa ilością szczegółów z wyprawy to zapraszam na mój tag #cabajonamoto

#motocykle #turystyka #podrozujzwykopem #podroze #wlochy #chorwacja #austria #wegry #polska #swiat #motoryzacja
Cabajo - Z Polski na południe Europy na motocyklu w pojedynkę. 6400km, 13 państw, 14 ...
  • 52
@Cabajo: Jednak fajnie wyszło, na takie widoki lepsze są dłuższe ujęcia co by się można było napatrzeć:D możesz jeszcze trasę wrzucić jak jechałeś ?
@Cabajo: nie masz jakieś wersji elektronicznej ? :p też bym chciał coś takiego odwalić a nie mam za bardzo pomysłu którędy jechać , no i mniej czasu, bo 2 dni na Polske (z Gdańska dokopyrtać się na gdzieś na południe polski no i z powrotem wiadomo :) ) bardziej wolałbym z noclegami na spontanie ale chyba jednak trzeba będzie kilka punktów zaplanować co by się w kosztach nie pogrążyć...

No i
@lubie-muszynianke: przełęcz Stelvio we Włoszech.
@b3liaR: na PW CI potem wyślę linki do googla - 2 mapy. Będziesz musiał ustawić w opcjach "unikaj autostrad i opłat" żeby pokazało CI tak jak ja miałem zaplanowane. Często zmieniałem drogi tzn uciekałem z głównych na boczne jak widziałem, że są lepsze widoki. Noclegi to warto się zainteresować couchsurfing - ja pisałem do ludzi dzień wcześniej i spamowałem ponad 20 osób ( ͡°