Wpis z mikrobloga

Zapraszam do kolejnego #rozdajo "Programisty". :D
Jak zawsze do rozdania są 3 wersje elektroniczne magazynu.

Z newsów bloga i kanału YT #javadevmatt
- w "Praktycznym Programowaniu" z #libgdx jest już 16 filmów. To około 7 godzin darmowych materiałów edukacyjnych.
- w ostatnim "Programiście Na Emigracji" podsumowałem ostatnie pół roku bloga/YT i napisałem trochę o dalszych planach, między innymi o tym, że planuję spróbować jakoś od października z firmą w Polsce - więcej szczegółów na blogu,
- w sponsorowanej serii "Kariera Programisty" jest już 5 filmów. Najnowszy jest o różnicy Junior/Senior Developer.
- zacząłem nową serię o wzorcach projektowych. Aktualnie znajduje się tam film zerowy (o serii i o tym kiedy się uczyć wzorców) i pierwszy film z prostym wzorcem budowniczego.
- już dzisiaj na blogu o nauce w godzinach pracy jako programista. Artykuł mam gotowy, udostępnię go jakoś po południu/wieczorem, gdy nagram do wpisu również film i podcast.

Cieszę się, że blog i kanał YT tak fajnie się rozwija. Warto być częścią społeczności mirków, by promować przy okazji swoje materiały. ()
Pobierz JavaDevMatt - Zapraszam do kolejnego #rozdajo "Programisty". :D
Jak zawsze do rozdan...
źródło: comment_9Ith1CqkUyFru43cWYJV7xYyMV4Ksm1H.jpg
  • 22
Poprosiłam dystrybutora o listę gdzie umieścili aktualnego "Programistę". W Empikach jest na pewno, w niektórych małych też np. koło mnie na KEN przy metrze Imielin w Wawie, ale widzę, że testują jakieś niestandardowe punkty jak PiP. Gdy dostanę listę udostępnię ją tutaj. A poza tym magazyn jest do nabycia bezpośrednio u nas, w prenumeracie też elektronicznej, która jest nieco tańsza od wydań drukowanych, a wcale nie gorsza ;-)