Wpis z mikrobloga

Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, pojedynek 6
Obserwuj, jeśli chcesz być na bieżąco z głosowaniem na najlepszą grę wg wykopków > #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
Nie wiesz o co chodzi? http://www.wykop.pl/wpis/18315553/czesc-mirko-wraz-z-wilecsrylec-zainspirowani-wielk/
Drabinka dostępna pod tym linkiem: http://challonge.com/michalbialekkonczylnocnawarte
WilecSrylec - Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, p...

źródło: comment_s4i8hwlPvHzCuPtSddHrFYM3b3A4u4Dv.jpg

Pobierz

Która gra jest wg Ciebie najlepsza?

  • Age of Empires II 51.7% (787)
  • Starcraft 39.5% (601)
  • Sprawdzam 8.7% (133)

Oddanych głosów: 1521

  • 73
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: @Wiedmolol: i tu aoe2 jakieś #!$%@? kuce biegają w kółko, rolnicy uprawiają farme, budowanie murów nic się nie dzieje masakra xD gość 50 minut uprawia zboże i buduje mur a potem chwile się strzela statkami zajebista gierka nie ma co xD i żeby nie było że gość gra z kompem: wy też graliście z kompem jak aoe2 wyszło

no kto na to głosuje ja się pytam xDDD co wy
K.....e - @WilecSrylec: @Wiedmolol: i tu aoe2 jakieś #!$%@? kuce biegają w kółko, rol...
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: chyba najpopularniejszy RTS multi który doczekał się drugiego najpopularniejszego RTS sequala multi vs symulator uprawy zboza i budowania muru.

starcraft:bw to IMO do tej pory jest najlepsza gra esport do ogladania dla widza.

weź obejrzyj dwa filmiki powyżej i odpowiedz szczerze sobie która gra lepsza bez trollowania
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: grałeś w te gry multi czy "na kompa"? xD pewnie 99% ludzi tu nigdy nie zagrało aoe multiplayer

a ja pamiętam czasy gdzie się wchodziło do kafejki i wszyscy grali w brood wara aż miło. byś powiedział w kafejce "chodzćie zagramy w aoe2" to by cię wyśmiali xD

w brood warze miałeś prawdziwe mikro i makro (nawet nie wiesz co to jest pewnie) a w aoe masz kuce i zboże
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Multi grałem ale to jest tryb dla przegrywów. xD Potrafi wywołać tylko dwie różne emocje - albo #!$%@? bo przegrałeś z jakimś randomem z internetu, albo chwilowa ekscytacja bo wygrałeś z jakimś randomem z internetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i jeszcze jest szpan na dzielni bo w osiedlowym turnieju SC KotletyMielone pokonał Mateusza z czwartego piętra. xD

Gra dla koreańskich gimbazjalistów i azjata-wannabe, a nie
  • Odpowiedz