:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Serio, #rozowepaski w jakim celu się ścina brwi i później je maluje na kwadratowo od nowa? To wynika z jakiejś choroby? Wypadają tym dziewczynom brwi i muszą ściąć na zero i namalować bo inaczej by w ogóle nie miały?! Czy to taka #logikarozowychpaskow której i tak nie zrozumiem? Przecież to wygląda tragicznie, nie znam ani jednego faceta któremu by się to podobało xD #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale pokaż całość

odpowiedzi (51)

Ej piszemy list do Michaua, używamy tylko jednego słowa. ja zaczynam:

DROGI

odpowiedzi (238)

Mąż z żoną spółkowali przez całe życie po ciemku. Po 15 latach takich zabaw żona postanowiła podczas bzykania zapalić nagle światło. Zobaczyła męża z wibratorem w garści. Konsternacja szybko minęła...
    - Ty chamie! Ty skurwysynu! Rżniesz mnie od piętnastu lat wibratorem! A ja durna myślałam, że z Ciebie taki zajebisty kochanek! Że masz takiego sprawnego kutasa! Ty świnio jedna! Co Ty na to?!
    Mąż spokojnie podpiera się na łóżku i mówi:
     - Ja się jakoś z wibratora wytłumaczę... Ciekawe jak Ty się wytłumaczysz z trójki dzieci.

#suchar #humor #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (12)