:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

600 000 ludzi czeka na koncert Rammstein w Rosji.

#ciekawostki #muzyka #rammstein

odpowiedzi (36)

#zadarmo #jedzenie #rozdajo

No i tak... ogrzewanie : checked, wentylacja 80% checked ... ;) grunt ze juz jest cieplo i jest ciepla woda ! wohooo.

Krotko i na temat :

4 mirki beda mialy czym sie nazrec dzisiejszego wieczoru. 25 zl per mirek ;)
    Wymagania ;) Nigdy o to nie prosilem czy cos, ale dzisiaj pomyslalem sobie ze zrobie takie wymaganie, jest mega plytkie ale tak mi sie to uwidzialo . Zatem, jesli ten wpis przekroczy +50 plusow, wtedy wylosuje 4 osoby, ktore w komentarzach zostawily dobry konkretny kawal/dowcip.

Uwagi:
    do godziny 20:45 musi zostal spelnione wymagania : +50 plusow, w komentarzach musza pasc 4 dobre kawaly, te osoby ktore je umieszcza musza byc objete dostawa przez portal ktory dowozi zarcie (np. pizzaportal czy inne).

Have fun !

@maxpawkas : mam nadzieje ze przed kolacja ;)

#nofake #forrealmynigga
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

Co robiliście/robicie żeby umilić rodzicom (lub rodzeństwu) życie z wami pod jednym dachem? Innymi słowy, w jaki sposób ich trollowaliście/trollujecie?

Zaczynam:

-dzwonienie na telefon domowy i informowanie o wpisaniu do Krajowego Rejestru Dłużników z powodu niespłacania pożyczki (rodzice nie mają żadnej) albo niezapłaconego rachunku za gaz. Tata jest bardzo nerwową osobą i zawsze kończyło się pianą z pyska, gównoburzą, a w końcu okrzykiem "PANIE, DO CHUJA, JA NIE BRAŁEM ŻADNEGO KREDYTU".
    Dla uwiarygodnienia podawałem jego pesel i inne dane z dowodu. Oczywiście wiązało się to z modulacją głosu, ale nigdy - chyba z nerwów - nie skapnął się, mimo że za każdym razem zwracałem się do niego per Panie Januszku. XD

-podczas oglądania skoków narciarskich imitowałem wyjście z progu, po czym powoli i majestatycznie "przelatywałem"
    przed telewizorem stylem V. "WYPIERDALAJ".

-napierdalanie gwiazd po całym mieszkaniu. Z kamienną twarzą przyjmowałem pozycję w kształcie litery T niczym
    gimnastycy, patrzyłem się matce w oczy, po czym wykonywałem ewolucję, wracając do pozycji wyjściowej.

-klaskałem, gwizdałem i śpiewałem na cały głos do gównopiosenek lecących akurat w radio...

-...porywając przy tym często matkę do tańca i wirując z nią po pokojach.

-moja mama jest bardzo drobną kobietą, stąd czasem brałem ją na ręce i nosiłem po mieszkaniu mimo jej sprzeciwów. Dochodziło do komicznych scen, w których uciekałem przed ojcem z mamą na rękach. :D

To chyba wszystko. Rodzice zawsze mówią, że beze mnie im nudno. :)

#coolstory #heheszki #polskiedomy no i nie ukrywam, że trochę #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (30)