Wpis z mikrobloga

@doggaz: Brałem udział w kastingu do tych trudnych spraw. Miałem grać rolę kłótni z reżyserem, skończyło się po mojej ripoście że nie jest dla mnie wzorem ktoś kogo osiągnięciem życiowym jest 20m2 kawalerka w kamienicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą Pazura to teraz #polskiyoutube
@ButtHurtAlert: Kurczę, teraz to już po fakcie, ale fajnie byłoby mieć nagraną rozmowę. Masz teraz dwie dobre opcje:
Opcja 1: Iść "na głuptaka". Przyjąć minę niedorozwoja i dopytywać się dokładnie o wszystko, pytać, zagadywać i nagrywać. Jest duża szansa, że coś głupiego palną i będzie można robić inbę
Opcja 2: Iść "na #!$%@?". Z buta wjechać, za fraki złapać i drzeć mordę "GDZIE ODKURZACZ BABCI?". Inba murowana.
@BlackLadybug:
@Mangita:
@doggaz: trochę poprzeszkadzalem, ludzie wokół mnie nie uwierzyli w bajki.

Prezenter użył argumentum ad personam wobec mnie(młody głupi nic nie wie, on też taki był jak ledwo co mu wąs urósł(zapuszczam brodę od niedawna)) Mam nagranie z wchodzenia, i 1godz prezentacji na dyktafonie. Zgram to, zobacze czy dobry dźwięk i dam Info. Elo

Ps. Trochę nie ogarnąłem bo wróciłem z pracy, więc nie odpowiadałem na jego zaczepki
@ButtHurtAlert: Godzina to dużo, zrób jakieś "the best of" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą dobry prezenter, pięknie znalazł najlepsze działo przeciwko tobie - nic tak nie działa na starszych ludzi jak odwołanie się do ich "mądrości życiowej" i zwyzywanie kogoś młodego od "gówniarza co nic o życiu nie wie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)