Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy tankujesz świeżo zagazowanym autem do pełna i za 40 litrów słodkiego eliksiru prędkości płacisz 70 zł. Nie montowanie instalacji LPG w samochodzie to jakiś absurd, nie rozumiem dlaczego na drogach są jeszcze samochody na benzynę. Płacisz 3000zł za dobrą instalację i w 10 lat oszczędzasz dziesięć razy tyle. Taniej to już chyba tylko komunikacją miejską, o ile macie bilety ulgowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #auto #januszebiznesu #cebuladeals
mirekmirkowski - To uczucie kiedy tankujesz świeżo zagazowanym autem do pełna i za 40...

źródło: comment_5yiIX2sZ98urecGZT42tF2dwUjZSH6ml.jpg

Pobierz
  • 237
@mirekmirkowski: W obecnym aucie tak samo do tego podchodzę, tankuje z przyjemnością, z jednej strony mała butla troche denerwuje ale z drugiej zawsze moge być Januszem i mówić DO PEŁNA bez zaglądania w portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w moim pierwszym aucie nie miałem gazu bo było warte mniej od używanej instalacji razem z założeniem i paliło całe 8 litrów beny więc nie zakładałem tam gazu.
@mirekmirkowski: Bait czy nie bait, ale od 14 lat jeżdżę gaziakami. 3 auto zagazowałem i zagazuje każde następne po kres mojego Januszowego życia. Od pewnego czasu kombinuje jak zagazować motór.

Tankuje sobie 62 l, za 100 zł około, przejeżdżam 550 - 600 km. co daje mi 16 gr za kilometr. Chyba tylko tesla taniej jeździ....ale o takim zasięgu może tylko marzyć.

Zapomniałem dodać że wachę biorę tak rzadko że pod klapką
@xetrov: No to masz oczy i możesz zobaczyć jaka to instalacja, jak założona i jak się zachowuje podczas jazdy. Rok pojeździsz autem i możesz sprzedać. A po co wydawać 3k na instalacje? Chyba , że planujesz jeździć 5 lat jednym autem to ok, ale ja do tej pory jeździłem autem max 3 lata i wymieniałem listwę wtryskiwaczy i reduktor = 700 zł. I tak taniej niż cała instalacja za 3k.