Wpis z mikrobloga

#hearthstone

10$ do wydania w Hearthstone za darmo.

Jest taki myk mireczki. Po ściągnięciu na Androidzie przez Amazon Underground gry Hay Day, dostaniecie e-mail z doładowaniem konta na Amazonie 10$. Środki można przeznaczyć na przygody (dwa ostatnie skrzydła, bądź jedno pojedyncze), pakiety (7), bądź bohatera (chyba).

Podobno Hearthstone też trzeba będzie ściągnąć z Amazona.

Mail przychodzi po 0-48 godzinach. Cierpliwości, bo mój przyszedł po dobrze ponad dobie.

Kto nie ma Androida, może to zrobić przez emulator Nox (ładnie, płynnie działa).

Info po angielsku:

http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/167067-amazon-10-credit-promotion#c10
  • 37
Ach. Zapomniałbym. Promocja obowiązuje do końca sierpnia. Środki trzeba wydać w ciągu 30 dni.

Jeżeli chodzi o stan mojej wiedzy, to jestem w momencie, że dostałem już środki, ale ich jeszcze nie wydałem. Zostawię na dwa ostatnie skrzydła Karazhanu.
@BongoBong: A sprawdzaliście w ogóle czy jest opcja kupienia? bo coś na reddicie wyczytałem, że trzeba kupić amazon coinsy których się nie da za te promocyjne 10$ i gdzie w ogóle mój balans dolarów sprawdzę?
@Mekfu: Ja jestem na etapie, że dostałem dolary, ale ich jeszcze nie wydałem. Zamierzam wydać na dwa ostatnie skrzydła nowej przygody. Może @KrisRock potrafi odpowiedzieć.


@BongoBong: A gdzie je sprawdzisz? bo na forum gość ma rubrykę "gift card balance" i "app store balance" a ja mam jedynie pokazaną kwotę z giftów a nie mam z appstora.

@KrisRock: Ok.