Wpis z mikrobloga

@Moderacja a jak taki @enforces mnie woła to on nie dostanie bana? A co jeśli jestem czarnym homoseksualistą żydowskiego pochodzenia? To podchodzi pod rasizm, antysemityzm i nietolerancję. Nie chcielibyście żeby @m__b się dowiedział że są tu tacy moderatorzy.
  • Odpowiedz
@Moderacja: ostrzeżenie za zawołanie Was do wpisu, gdzie spam tagami xDD Weźcie Wy się ogarnijcie. Wprowadźcie te tagi moderowane, to ludzie sami sobie je doprowadzą do porządku, bez Waszej pomocy.
  • Odpowiedz
@Moderacja: podsumowując: userów wołać tagami można bezkarnie. Można nasrać tagów do woli, w jeden wpis wrzucić bezkarnie wszystkie najpopularniejsze tagi, wołając kilka tysięcy ludzi do wpisu kompletnie niepowiązanego z tagiem. Ale już za zawołanie moderacji można dostać bana, dobrze zrozumiałem?
  • Odpowiedz
@Moderacja: ale skisłem, weź usu... nie nie usuwaj, ale zmień robotę bo do tej się nie nadajesz, chyba że to wolontariat to też zmień. Jesteście jak Ci urzędnicy w Niemczech co dali Chińczykowi status uchodźcy nic was nie obchodzi aby przybić pieczątkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@enforces: Pół biedy z Twoim szrotem, (to i tak nie cebuladeals) ale wrzucane tu są nagminnie gówno oferty albo czysty trolling i o to chodzi.

A moderacja daje ostrzeżenia jak ktoś napisze, że "posypał by solą ranę gościa, który oblał kwasem twarz kobiety" po czym post jest usuwany xD - tak to byłem ja.

Poza tym @MichalQ20 słusznie zgłosił, a dostał od moderacji burę za prawidłowe zgłoszenie ( ͡
Dezynwoltura - @enforces: Pół biedy z Twoim szrotem, (to i tak nie cebuladeals) ale w...

źródło: comment_CF1lZIeca2kqtt2bi2Guo7cd28HwR1c9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A co uważasz że komputer w takim stanie nie jest #cebuladeals ? Osobiście sam tworzę ten tag więc oceniam że jest cebuladeals. Szczególnie jak dostaniesz ode mnie rabat. W czym problem kolego?


@enforces: W tym, że to koło cebuli nie stało, nawet na promocje się nie nadaje, ceny masz na tyle wysokie, że nawet po sporym rabacie się nie będzie opłacać i niepotrzebnie wołasz 5519 osób licząc na tanią reklamę.
  • Odpowiedz
@vaxx: @MichalQ20: Zawsze jak ktoś na mirko żalił się, że ma za dużo powiadomień z wołaniem od jakiejś osoby i coś chciał z tym zrobić to oficjalni pisali, że nic z tym nie zrobią i żeby czarnolistować po prostu.
Poza tym pewnie jest też wiele wpisów, w których ktoś ma wykopowy problem, ale niezwiązany z moderacją, a i tak ją woła.
W tych 2 przypadkach nic się nie dzieje, a
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: tutaj akurat @MichalQ20: wymyślił sobie wołanie Moderacji i innych jako sposób na walkę z tego typu wpisami. Nie wiem jak długo to robi, nie chce mi się sprawdzać (szybki rzut okiem wskazał tylko jeden identyczny komentarz), no ale najwidoczniej ktoś z wielce nam szanownej moderacji wstał lewą nogą ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale tak to już z tym serwisem jest - Michałowi co pół roku
  • Odpowiedz