Wpis z mikrobloga

@NapoleonV: Legnica jest jedną z głównych dróg przesyłowych, więc wiadomo, że będzie wysoko. Co ciekawe, miejsca w których produkuje się towar zawsze są bardzo spokojne, a ewentualne problemy pojawiają się dopiero poza ów miejscami. Piko wiele zmieniło, bo nawet u mnie ostatnio złodziej próbował wbić się do garażu, co kiedyś było nie do pomyślenia. #!$%@? się nacpaja i przestają myśleć o konsekwencjach.
Głogów, Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko - to jakiś trójkąt Bermudzki? Wszystkie miejscowości 30 km od siebie. Podobnie Cybinka, Słubice, Rzepin i Ośno.
@NapoleonV: 20 lat życia na Piekarach i jedną ustawkę widziałem i raz jakiś koleś przez 3 dni podchodził do dzieci pod ZSI i chciał hajs. Jak dla mnie to w Legnicy za darmo nawet #!$%@? nie można dostać
@wypok_user: @szwelx: @shadowsof2:
Kiedyś studiowałem na Uniwerku we Wrocku i tam mieszkałem
Poszliśmy z kumplami do baru, cały zawalony ludźmi
Kumple gdzieś się zawinęli, pamiętam że zostałem sam
Podszedł jeden koleś i zapytał czy może się dosiąść bo nie ma nigdzie miejsca.
Mówię że spoko luzik
Postawił browarka i jakoś tak zaczęliśmy gadać
Zbladł jak dowiedział się że jestem z Legnicy
Serio, dosłownie zaniemówił, krew mu z twarzy odpłynęła!
@NapoleonV: miałem kiedyś podobna sytuacja, ale powiedziałem skąd jestem i nazwisko. Styklo. Warto co nieco się w życiu poobracac w różnych kręgach. To są dwa przenikające się światy, które ludzie staraja się nie zauważać. Szczególnie taka tendencje zauważyłem wśród mirkow i powniczakow, że się tak brzydko wyrażę. Taki Pan Informatyk 15k może mieć wszystko. A wystarczy być w złym miejscu, w złym czasie, lub komuś podpasc.
@shadowsof2: r
raz do mnie na dworcu na ławeczce peronach dosiadł się koleżka i szepnął "dawaj piątaka" powiedziałem żeby #!$%@?ł to sobie poszedł
a tak poza tym nic wiecej, stąd moje zdziwko na widok rankingu