Wpis z mikrobloga

@pieruk: #afera #szata #januszebiznesu

Chciałem to załatwić prywatnie ze sprzedawcą, jak każdą inną reklamację, ale że chyba nie da rady, to kręcę gównoburzę.

tl;dr: @szata obiecali wysłać nową koszulkę, ale lecą sobie w #!$%@?, nie wysłali i olewaja wiadomości.

Na wiosnę kupiłem od @szata koszulkę Bolowood. Zawsze podobały mi się te jajcarskie wzory a i opinie były dobre, więc postanowiłem w końcu wyłożyć tę niemałą sumę 90 zł (+ przesyłka) na koszulkę, której wzór mnie powalił. Niestety, już po pierwszym założeniu wypruło się kilka cm nici i zaczęły robić jakby oczka (odpruwały się kolejne fragmenty). Starałem się je odcinać, ale za każdym razem pojawiały się nowe. W końcu odezwałem się do @chanequa na pm z ta kwestią. Akurat do niej, bo odzywała się w moim pokazmorde w tej koszulce, a jakby nie było z szata.net jest związana. Przedstawiłem na peemce moją sprawę, gdzie z pewnymi problemami komunikacyjnymi została mi przyznana racja. Dostałem mailowo formularz reklamacyjny, wypełniłem go, koszulka wysłana. Po dość długim czasie i jednym mailu z pytaniem dostałem odp na pm, że na produkcji uznali, że z koszulką jest wszystko ok, ale że wcześniej im wysłałem zdjęcia z tymi uszkodzeniami, to mimo wszystko po odesłaniu starej koszulki zostanie wysłana nowa. Stara koszulka rzeczywiście doszła (akurat do Wrocławia, a nie do Bełchatowa, gdzie powinna dotrzeć wg adresu podanego w formularzu, ale to mało istotne). Nowej ani widu ani słychu pod żadnym z tych adresów. Wiadomości z pytaniem o nową koszulkę zostały olane. Wszystko jest na skrinie.
Czuję się zrobiony w #!$%@?, bo jeżeli coś się obiecuje, to się potem działa zgodnie z obietnicą. Jeżeli nie idzie tego rozwiązać po ludzku prywatnie, to będziemy to robić publicznie drodzy @szata @chanequa. Czekam na odp.
pieruk - @pieruk: #afera #szata #januszebiznesu

Chciałem to załatwić prywatnie ze ...

źródło: comment_bkt1YlmItH2HyfqhOr3REwA0CeFjkmRG.jpg

Pobierz
  • 30
@pieruk: pisałam, że chora jestem, więc nie pracowałam :) Próbuję zdobyć numer trackingowy przesyłki, ponieważ wg informacji które uzyskałam z produkcji nowa została wysłana.
@chanequa: odpisałaś, że jesteś chora w odpowiedzi na moją wiadomość wysłaną 7.08, bo wtedy zajechałem do Wrocławia. Sama prosiłaś, żeby odezwać się następnego dnia. Tak zrobiłem, nigdzie nie dałaś znać, że przez to nie masz dostępu do tych danych. Wcale nie odpisałaś. Potem odezwałem się równo tydzień później, też zero odzewu a raczej wtedy już pracowałaś. Oczekiwałem prostej informacji i musiałem trzepać temat na mirko i to w dwóch wpisach, żeby
@Atencyjny_Gerbil: nie wiem jak sprawa @jkbck, u mnie bez zmian. Tyle wiem co i ty z poprzednich komentarzy, że niby szukają numeru przesyłki. Póki co czekam na kontakt, ale pewnie się nie doczekam. Nie wiem czy jest sens pisać do nich znowu, bo to takie rzucanie grochem o ścianę.
@Atencyjny_Gerbil: @pieruk: Do mnie nawet nikt się nie odezwał. Ja nie wydałem żadnych pieniędzy, więc w sumie nawet już się nie spodziewam pozytywnego rozwiązania sprawy. O ile można mowić o pozytywnym rozwiązaniu w przypadku kilkumiesięcznego opóźnienia i zbywania ;)
@jkbck nic nie straciłeś i bardzo dobrze, ale jest okazja, żeby wyrwać to co ci obiecali i ja bym na twoim miejscu próbował ich męczyć. Masz mój miecz, @Atencyjny_Gerbil chyba też :-)
Ja bym w tym miejscu chciał się zapytać co sądzi o twojej sytuacji @Moderacja czy @a__s w końcu robienie takich lewych #rozdajo to łamanie regulaminu:
(art. 5 ust. 1) "Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników w ramach Serwisu Wykop.pl, a także
@pieruk: ja sobie sprawe pilnuje, chciałem jakis czas temu kupic "smieszna" koszule z leszke dla Cumpla mirka na urodziny, ale jak tak to ma wyglądać to nie warto i na jedno wyjdzie czy wzór zrobie przez cupsell itd.

wiadomo jestem tylko #!$%@? który kupic heh jedną koszulkę he he co to za pieniodze xD no ale gurwa