Wpis z mikrobloga

Kocham #amazon
Właśnie dotarł mój #kindle o którym było już wspomniane w tym miejscu

Koszt:
82,68 euro - czyli ok 550 zł (płacąc kartą w euro z Kantor Walutowy)

Wiem, że inni płacili 81 euro ale podejrzewam, że Amazon ma skrypt, który podnosi cenę produktu, kiedy widzi, że ktoś jest nim zainteresowany (kilka razy dodawałem go do koszyka).

Wysyłka:
Istny majstersztyk. Zamówienie zostało przygotowane do wysyłki wczoraj o godzinie 14, o 16 dostałem maila, że kurier ją odebrał a dostarczono ją... dzisiaj o 9 rano. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sobotę ( ͡º ͜ʖ͡º) I najlepsze jest to, że w opcjach zamówienia wybrałem standardową, bezpłatną wysyłkę, ponieważ opcja doręczenia następnego dnia (i to w sobotę) kosztuje około 50 euro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Nie wiem czy faktycznie paczka była wysłana z Luksemburga (bo tak jest na liście przewozowym) czy z magazynów w Polsce ale i tak czas dostawy robi wrażanie. Jeżeli na to poszedł mój dodatkowy jeden euro to nie mam nic przeciwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawartość opakowania:
Wybrałem czytnik używany w stanie dobrym z reklamami i WiFi. Według opisu czynnik w tym stanie ma drobne ślady używania, przetarcia itd., ale przyszedł w nieco innym stanie.

Opakowanie było podwójnie zabezpieczone, bez żadnych pęknięć i wgnieceń. Było zabezpieczone nienaruszoną naklejką z numerem seryjnym, kodem itd.
W opakowaniu nic były wszystkie elementy. Kabel, instrukcja i czytnik. Żaden z tych elementów nie ma chociażby najmniejszych śladów użycia, przetarć, odcisków palców a kartoniki są jak nowe.

Czytnik:
Ponieważ jestem w czepku urodzony, miałem cichą nadzieję, że przyjdzie nowy, nienaruszony czytnik i... chyba tak się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytnik nie ma absolutnie ŻADNYCH śladów używania. co więcej był on zabezpieczony folią ochronną i dodatkowo włożony w plastikowe opakowanie, z którego ciężko go było nawet wyjąć. Nie ma na nim nawet pyłków kurzu o rysach nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam czytnik działa perfekcyjnie, bez problemu połączył się z ukrytą, zabezpieczona siecią WiFi. Reklamy mi absolutnie nie przeszkadzają, więc na razie zostają. Podświetlenie? Myślałem, że to zbędny bajer ale WOW. Już teraz wiem, że nie chciałbym mieć czytnika bez niego.

Jeżeli ktoś szuka fajnego czytnika za rozsądne pieniądze to zdecydowanie polecam.

@Vroobelek @Cyfranek

#czytniki #ebook
V.....c - Kocham #amazon
Właśnie dotarł mój #kindle o którym było już wspomniane w t...

źródło: comment_yPxbRELmuBxKwzxcL08Y0hWA9O0ZSRAv.jpg

Pobierz
  • 9
@galaxypx: @Vault-Tec: fakt faktem ze podswietlenie to zajebista sprawa, nawet jesli raz na ruski rok sie ja uzyje;). Wczesniej mialem kindle 5, niedawno kupilem nowego PW i jest o wiele lepiej, juz pomijajac podswietlenie. Rozmiar jak dla mnie jest bardziej optymalny, do tego lepsza jakosc wyswietlanego tekstu.
@emkape: Myślałem o tym ale wolę je zostawić. Zupełni mi nie przeszkadzają, nie muszę sobie ręcznie ustawiać tapety bo za każdym razem jest inna a przy okazji reklamowe są tytuły, które są zbliżone do książek, które czytam więc po nie pewnie też sięgnę.