Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@piksel169:


Mój głos mógł pójść tylko i wyłącznie na Monique Alexander. Była absolutnie warta tego głosu. Już tłumaczę, dlaczego.
Po pierwsze jest zajebistą pod każdym względem aktorką, ale to akurat każdy widzi. Niech teraz przemówią liczby. Jako fan portalu ze śmiesznymi filmami Brazzers.com, skorzystałem z dostępnej tam wyszukiwarki i w poszczególnych kategoriach Monique Alexander wypada następująco:
popularność - 1. miejsce
liczba nagranych filmów - 3. miejsce, 70 filmów
liczba obserwujących profil
@dobryluj1357: E tam, tak naprawdę to na rzeczy się nie znam. To wszystko może policzyć każdy, mając do dyspozycji kalkulator. Tymi liczbami sypnąłem tak naprawdę nie wiem po co. Przecież niezależnie od wszelkich rankingów, i tak zagłosowałbym na moją faworytkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blekbery @piksel169: monique alexander(), blekbery ladnie podsumowal. Widxe ze nie tylko ja jestem jej fanem, dosyc obszerna filmografia (nie tylko brazzers), poza tym widac ze lubi swoj zawod, fajna dupa z twarzy i z dupy moja faworytka. Nie ma co sie rozpisywac 10/10. Nie wiem jakim cudem megan ja dogania, ma wielki leb, i wyglada jakby miala 12 lat, ale to je mirko i
Pobierz Wiecznystulej - @blekbery @piksel169: monique alexander(。◕‿‿◕。), blekbery ladnie pods...
źródło: comment_2Bl0ELV0xPVgvib1r0lvbv8CnE25NHWM.jpg
@Wiecznystulej: Zauważ, że zdjęcie Monique Alexander przedstawione we wpisie jest nieaktualne, bo ona od wielu lat ma włosy czerwone, a ponadto została wybrana fotografia, na której ma ona na sobie koszulkę, podczas gdy trzy pozostałe panie są nieodziane. Zostało to na pewno zrobione po to, aby zmniejszyć jej szanse na wygraną. Przypadek? Nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º)