Wpis z mikrobloga

@Nastruj: Eh najbardziej zajebista strzelanka w jaką kiedykolwiek grałem, żadna potem temu nie dorównała, tutaj trzeba było mieć prawdziwego skilla. W sumie dirty bomb jest bardzo zbliżone, tylko tam mnie #!$%@?ło to, że co chwile nowe postaci i co chwile bulić trzeba.
@peszmerd: Medem też się dało na double jumpie, albo z kumplem :) Covert opsem się zawsze mi genialnie grało na normandii, wtedy to była kampa i zestrzeliwanie niemiaszków
@peszmerd: No na ETpro nie było to możliwe, na Jaymodzie już tak jak miałem chyba z 1k godzin na Etpro przegranych to człowiek potrzebował rozrywki i na jaymodzie własnie była opcja że miałeś podwójny skok czyli mogłeś skoczyć i w powietrzu jeszcze podbić. Wtedy też zaczęły się gry typu zabawa w chowanego, bo double jump pozwalał na skoki w naprawdę dziwne miejsca. Nostalgia mnie teraz dopadła, wtedy miałem tak zajebistą ekipę
@TgcRap4: Aa wy o tym murku mówicie i bramie, ja miałem na myśli tą pierwszą pancerną bramę, przed wjazdem do tunelu, tam był taki balkon z którego niemcy strzelały i tam można było doskoczyć, co prawda były też drzwi które tylko szwaby mogły otworzyć ale wystarczyło się zaczaić 3 heady i wchodzisz do środka:)
@TgcRap4
@keltan
@skejna
Ja na fuelu skalalem na ten duży budynek po przez jump o tą górę obok. Na supply depot (chyba tak to się nazywało) skakalem przez mur w tej drugiej części gdzie trzeba właśnie dynamit położyć by samochód przejechał po złoto.

Stare dobre czasy i setki godzin spędzonych na serwach z trickjumpami by pozniej trollowac na etpub/etpro.

Ktoś pamięta serwer jak Fatalny Młyn?
@DrPur: Grałem tam chyba z 4 lata temu jak wróciłem na trochę do gry, straszna bieda tam była, to głównie na klanowych grałem. Starałem się nie zmieniać serwerów, szczególnie, że każdy miał swoje dodatki, które czasem były niekompatybilne z innymi i pamiętam te dziesiątki razy jak robiłem reinstall ET:)