Wpis z mikrobloga

Mirki jako, że znajdzie się dość sporo chętnych żeby odświeżyć sobie najlepszą strzelankę multi pod słońcem to trzeba Was zebrać w jedno miejsce. Stwierdziłem, że nie ma sensu otwierać nowego tagu, skoro można reaktywować ten. Wpisujcie się w komentarzach lub plusujcie kto byłby chętny popykać w następnym tygodniu wieczorem. Jeśli rzeczywiście ta inicjatywa nie umrze to można pokusić się w przyszłości o server prywatny. W następnym tygodniu zawołam tylko komentujących lub plusujących ten wpis i będziemy ustalać godzinę/server/TS'a i inne istotne kwestie.
Linki gdyby ktoś chciał przygotować się/popykać wcześniej:
LINK DO INSTALKI

LINK DO RESZTY (PATCH, ETPRO
Nie pamiętam jak leciała procedura patchowania ET, najpierw patch 2.60 a potem 2.60b czy od razu się instaluje 2.60b? Tu macie też do ściągnięcia minimalizer, i pbsetup (nim chyba się aktualizowało PunkBustera,zeby nie #!$%@?ł błędów)

#wykopet

Wołam potencjalnie zainteresowanych:
@peszmerd: @DarkAlchemy: @ZgnilyKefir: @Internet_the_explorer: @Messix: @zackson: @dStan: @makzy: @viruzzet: @henryk_saniewski: @Fuv: @franaa: @ermik: @herejon: @keltan: @komisariatnapomorskiej: @TgcRap4: @skejna: @DrPur: @karoryfer: @xkajteqx: @gasu_kurobikari: @lihtaz: @Mazowia: @koniarek: @Pivoo @terwer358 @s0k1 @Dreszczyk @Topgun @szakal555 @cartsy @BijeNiemcaPoKasku @woyteczek @michallo3 @Berud
__________________________________
Jeśi Cię zaspamowałem to nie obrażaj się, nastepnym razem skorzystam z MirkoList i zawołam tylko plusujących/komentujących ten wpis.
  • 131
@herejon: nie no po 30 w jednym teamie to robi sie gnój, najlepiej gra sie 5v5 ewentualnie 6v6, mysle, ze i tak bedzie sukces jak znajdziemy 10/12 chętnych do regularnej gry 1x/2x w tygodniu
  • 0
@grave: Ja w najbliższym okresie niestety czasem nie dysponuję, ale jeśli pomysł przetrwa, to ja za jakieś półtora miesiąca będę chętny do boju ( ͡ ͜ʖ ͡)