Wpis z mikrobloga

Nie polecam zakupów w sklepie Giacomo Conti w Lublinie(Galeria Olimp)
Niestety ale zakupiłem tam garnitur ślubny.Garnitur kosztował 1600 zł
Przy zakupie zapewniano mnie ,że odkładanie materiału w spodniach zostanie poprawione przez krawcową.
Gdy pojechałem odebrać garnitur okazało się że spodnie w żaden sposób nie zostały poprawione.
Krawcowa zaczęła zganiać winę na moją figurę(180 cm wzrostu 78 kg wagi) i stwierdziła ze nic sie nie da zrobić oraz że "Nie będzie tego widać bo przecież w kościele będzie za mną stał starszy..."

Sprzedawczynie bezczelne, widać że zależy im tylko i wyłącznie na jak największej sprzedaży(Przy mnie wepchnęli chłopakowi spodnie garniturowe tak samo odstające jak te moje)

Podsumowując. Na ślub musiałem kupić drugi garnitur.Garnitur z Giacomo został w sklepie. Oczywiście reklamacja rozpatrzona na moją niekorzyść.
Jedyne co zostaje to droga sądowa.
NIE POLECAM.

#oszukujo #januszebiznesu #niepolecam #lublin
  • 56
@przemoprzemek: Ja na swój drugi ślubny garnitur(Pierre Cardin) też nie narzekam(leży idealnie) A kosztował mniej niz ten z Giacomo. No ale kurde kupując garnitur za 1600 zł od firmy ,która uważa się za profesjonalną liczyłem że nie zostanę tak bezczelnie oszukany. Niestety myliłem się.
@Koguy: Moim zdaniem wina leży po stronie obsługi oddziału w Olimpie, w Tarasach jak pisałem, zostałem obsłużony jak królewicz xD. Krawcowa się spisała, a i figurę mam do "rzeźbienia" :D
@beatha: Takich smaczków było więcej.
Gdy poprosiłem o lustro żebym mógł zobaczyć jak wyglądają spodnie z tyłu(Oczywiście w salonie nie ma lustra..przypadek?) sprzedawczyni przyniosła mi lusterko do makijażu. Serio nie żartuje. A chciałbym
@Koguy: Ja się utwierdzam w przekonaniu, że to nie jest kwestia firmy jako takiej tylko konkretnego personelu. Mój brat @tomason123 (:*) nie wdawał się w szczegóły, ale jak wszedł do Vistuli to baby w oczach miały "#!$%@?" i po ich komentarzach się przykro robiło. A opinie o tej firmie szczególnie na wykopie są tylko pozytywne, wśród znajomych podobnie.

Natomiast w Giacamo zajęto się nim bardzo profesjonalnie, 2 przymiarki, uszyty aktualnie idealnie.