Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@?ło.
Taką oto wiadomość do sprzedającego dostałem na Allegro. Koleś kupił ode mnie książkę nt. zaawansowanej fizyki (teoria kwantowa, akceleratory, itp.).

Zostałem doszczętnie ograbiony przez agentów CIA i Mosad kolaborujących z Policją RP i SB RP oraz warszawkowatą i pruszkowską mafią incl. Służba Zrowia RP, Prokuratura RP i Sądownictwo RP i czarno-czerwona #!$%@? SB RP. Zmodernizuję tylko biocybernetycznie legalnie przejętą od chodzącego wrzoda na żołędziu polskiej i słowiańskiej wszechkultury, wsechegzystencji i wszechreligii skromną i zrujnowaną posesję i zmykam do Monachium projektować i budować Multimedialny Pak Rozrywki Adolfo Familia,a w wolnych chwilach będę pisał multimedialną antalogię „Herr Adolf Hitler – Der Führer – His Geniuos Work of Antyseminism and его Familienleben” – na począteczek w Webster§s American Slang i projektował oraz programował. Za pozwoleniem . . . . - Zapłacę do 12 dni firmowym, nieodwołalnym wekslem wartościowym poświadczonym i gwarantowanym moim osobistym majątkiem nieruchomym i ruchomym o terminie wykupu 12 miesięcy. W tym przypadku ociupinka zaufania może si€ sowicie opłaci© . . . . Poza ty


Zakup wczoraj - do dzisiaj nie zapłacił. Poczekam 12 dni, podobno mi się opłaci ;))

Ciekawe, czy mam do czynienia ze #schizofrenia czy jakiś "Piękny Umysł" ;D

Na Allegro ponad 450 pozytywów. Jest też kilka negatywów - powód - nie zapłacił.

#allegro #heheszki #teoriespiskowe
  • 5