Wpis z mikrobloga

ROZDAJE 16 KLUCZY DO THE MIMS BEGINNING
Cześć jstem twórcą gry The Mims Beginning, postanowilem założyć kanał youtubowy, wkrótce pojawią się na nim materiały związane z tworzeniem gier ale od kuchni, również krótkometrażowe produkcje, może uda się zrealizowac również dokument o niezależnych twórcach gier (jako że znam osobiście sporo osób z tej branży jest to dla mnie na pewno łatwiejsze z tego powodu zadanie) W każdym razie to widz zawsze zachęca do tworzenia filmów bo profitów z tego nie czerpie robie to za darmo, tak więc żeby porwać się na coś wiekszego potrzebuje widzów aby mieć dla kogo tworzyć na początek - taka motywacja która pchnie mnie w strone czegoś większego jeśli chodzi o youtube i pokaże ze warto za darmo tworzyć na youtubea dobre rzeczy

Ale do rzeczy! Mam do rozdania 16 kluczy do mojej gry The Mims Beginning musicie tylko 3 razy kliknąć ;)
1.Subskrybować mój kanał TUTAJ powiadomienia o subskrypcjach przychodzą na e-mail tak wiec według nich jutro wylosuje klucze i prześle je przez e-mail( jeśli to nie bedzie dostępne to przez wykop)
2.Komentarz do tego posta z nickiem konta youtubea
3.Plusik do tego posta

UWAGA zastrzegam sobie że rozdam
4 kluczy dopiero gdy ilość subskrybcji siegnie minimum 100
8 kluczy dopiero gdy ilość subskrybcji siegnie minimum 200
10 kluczy dopiero gdy ilość subskrybcji siegnie minimum 300
dodatkowe 3 kluczy powyżej 1000 subów
dodatkowe 3 kluczy powyżej 2000 subsktybcji (czyli jeśli uda się dobić do 2000 subów to rozdaje 16 kluczy)
(przepraszam za te warunki ale jestem uczciwy a nie chciałbym być zmuszony rozdać 16 kluczy 1 osobie)

Na dowód mojej dobrej woli poniżej jeden klucz ze zmienioną ostatnią literką ;)
GZAIT-4X8RN-GB9K?

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #zadarmo
  • 19
@Matusz533: Dzięki, będą na pewno, jako ze dla mnie robienie gier chleb powszedni jakoś zapomniałem że ludzi to ciekawi apo zobieniu researchuyoutubea wyszło żefajnych materiałów z pierwszej reki mało tak wiec za niedługo sie na pewno pojawią :)