Wpis z mikrobloga

- Na zebraniu w szkole nauczycielka poinformowała rodziców, że klasa pójdzie do kina na „Smoleńsk” - mówi pan Jurek z Bydgoszczy. - Część osób była temu przeciwna. Wtedy nauczycielka oznajmiła, że wyjście nie jest oczywiście obowiązkowe, ale potem będzie sprawdzian z treści filmu. Nawet za czasów PRL takich numerów nie robiono. 

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/wiadomosci/bydgoszcz/a/men-oficjalnie-nie-naciska-ale-czesc-klas-i-tak-idzie-na-smolensk,10628490/

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #edukacja #smolensk
  • 28
@theone1980: Piękna manipulacja milordzie sugerująca, że to autor artykułu pisał o wycieczkach:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Film-Walesa-Czlowiek-z-nadziei-obejrzalo-juz-150-tys-widzow,wid,16051934,wiadomosc.html?ticaid=117bbb&_ticrsn=3

Film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" obejrzało już prawie 150 tys. widzów - poinformował dystrybutor, firma ITI Cinema. Obraz Andrzeja Wajdy był w polskich kinach najpopularniejszym filmem minionego weekendu.

Kinowa biografia przywódcy Solidarności powstała na podstawie scenariusza Janusza Głowackiego. Lech Wałęsa został pokazany jako człowiek, który zmienił historię, a także od strony prywatnej - jako mąż, ojciec.

W filmie
Część osób była temu przeciwna. Wtedy nauczycielka oznajmiła, że wyjście nie jest oczywiście obowiązkowe, ale potem będzie sprawdzian z treści filmu. Nawet za czasów PRL takich numerów nie robiono.


@graf_zero: @Goofas: Człowiek nadzieji i Smoleńsk był narzucany uczniom przez ówczesną władzę, dla mnie oba filmy nie są arcydziełem delikatnie mówiąc, pamiętam nagonkę na Wałęsę, @6c6f67696e: dlaczego Google to zindeksowało?
dlaczego Google to zindeksowało?


Nie mam pojęcia jak działa indeksowanie googla ale widzę, że na screenie było wyszukiwane wyrazy "człowiek" "nadziei" i "obowiązkowe" więc nic dziwnego, że fragment strony z tym wyrazem był wyświetlany na liście wyników.

Zresztą nie wybronisz się zwalając winę na googla. Z jakiegoś powodu wkleiłeś screena z wyników wyszukiwania a nie link do artykułu więc musiałeś wiedzieć, że coś nie gra.

@theone1980:
na czym narzucenie polega? jakie represje? chyba że nie tak w koreii, dużo od dyrekcji szkół zależy i od nauczycieli, a reszta psychologia tłumu, kto nie chce pójśc, nie pójdzie i będzie żył, to nie Korea


@theone1980: sam napisałeś :

Człowiek nadzieji był narzucany uczniom przez ówczesną władzę


zapytałem się o dowód

ty nic nie udowadniasz i odwracasz kota ogonem

przestań - łaskawie - #!$%@?ć głupoty.