Wpis z mikrobloga

@Axelio: Nie chcę się kłócić, ale szacując cenę kaset VHS, wydaje mi się, że mogłeś dać np Terminatora2, Ace Venture, Króla lwa? Akurat taki zestaw + crazy frog czy jak się to zwało, moim zdaniem słabo oddaje klimat.
Jeśli spojrzeć na to z drugiej strony to masz racje, że Polska z premierami filmów jak zawsze 100 lat za murzynami. Wtedy raczej oglądało się wszystko jak leci ( ͡° ͜ʖ
@Axelio: Każdy zna i kojarzy z latami 90. Rambo to też lata 80. Chodziło mi o to, że żaden z filmów nie miał premiery w latach 90 i trochę śmieszne mi się to wydało. Nie chciałem Cię urazić :) taka luźna uwaga.
@Axelio: Zawsze mnie zastanawia, jakie procesy myślowe zachodzą w głowie podczas takich wydarzeń. Rozkładasz to wszystko, ten telewizor, te filmy, zaparzasz sobie herbatkę, wyjmujesz batony, siadasz i co? Włączasz tv i : "ale pięknie słodko to wszystko zorganizowałem, teraz tak sobie siedzę, oglądam te filmy z lat 80 - tych, jem batona, ale to sobie wykombinowałem, ale to sobie wymyśliłem, ale wujek spryciarz ze mnie". Analogicznie jak #rozowepaski herbatkę w filiżance,