Wpis z mikrobloga

Hello world!

Właśnie wszedł na androida mój pierwszy projekt - Shape Quest
Pomóżcie młodemu programiście odzyskać 25$ zwinięte przez chytry Google! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio - serdecznie zapraszam do sprawdzenia swojego refleksu w tej dosyć wymagającej grze zręcznościowej.

#gamedev #android #libgdx #startup #shapequest

olqq - Hello world!

Właśnie wszedł na androida mój pierwszy projekt - Shape Quest
...

źródło: comment_jg3mYI1Kiryz7YZty5aefTjjofA3PR4q.jpg

Pobierz
  • 8
@olqq: Gra, grą, ale nie szanuję takiego zakładania konta specjalnie tylko po to by zareklamować swoją grę (tak, wiem, wiem, wykop przeglądasz od dawna...). Oczywiście masz do tego prawo, a ja mam prawo by tego nie szanować.
Co do gry, to coś nie halo z jej rozmiarem... 85 mb? Rozumiem że nie każdy jest super devem i trzeba od czegoś zacząć, sam jestem jeszcze totalnym "noobem" w tym temacie, ale... 85
@Sinti: Faktycznie, to mogło trochę dziwnie wyglądać z tym nagłym założeniem konta, przyznaję się bez bicia... Nie będę się teraz tutaj tłumaczyć, że tak naprawdę wykop zacząłem przeglądać x miesięcy temu - bo uważam że nie ma to sensu. Szanuję twoje zdanie i nie dziwi mnie takie spostrzeżenie.
Co do rozmiaru gry - jest to moja pierwsza gra i na pewno coś sknociłem w kodzie. Jednak lwią część jej rozmiaru powodują