Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki!
Trzeba się ogarniać! Jutro lecę na sesję.
Gorset, sukienka są :)
Muszę poćwiczyć makijaż, bo musi mi wyjść coś takiego jak na zdjęciu. Nie wiem jeszcze na ile na mojej twarzy będzie się dało to zrobić... #pytanie do #rozowepaski: Czy minimalistyczne smoky da mi taki efekt? Nie bardzo wiem jak mam się do tego zabrać żeby nie wyszedł mi zbyt mocny makijaż... Użycie czarnego cienia i delikatne rozblendowanie go wystarczy? Nie chcę się bawić z paletką w szarościach, bo znając życie to mi się rozlezie wszystko na pół oka zamiast skoncentrować się w jednym miejscu.


Po obróbce pochwalę się jakimś zdjęciem :)

#zdjecia #makijaz
źródło: comment_ObWUaCLgXCUCuXYj6gWdt5jeGNXKrctk.jpg
  • 11
@Gothagami Ja nalozylabym bazę w postaci kolektora,potem punktowo na ruchomej powiece przy wewnętrznym kąciku nalozyla (wtloczyla) czarny cień płaskim pędzelkiem (nie pacynka) delikatnie go rozblendowala nie za bardzo ku górze. Plus jakis jasny może satynowy albo lekko iskrzacy cień coś w kolorze np szampana od wewnętrznego do czarnego i tyle. ()
@Gothagami: To wszystko zależy od Twojego kształtu oczu. Jeśli masz opadające kąciki jak ta pani, to nie próbuj nakładać cienia na całą powiekę. Tak jak @PinkCellphone mówi, zaczynasz od zewnętrznego kącika i kontrolujesz wysokość cienia na łuku (czym oko smutniejsze, tym wyżej trzeba podjechać, ale bez przesady dotknięcia brwi).

Ja nalozylabym bazę w postaci kolektora,potem punktowo na ruchomej powiece przy wewnętrznym kąciku nalozyla (wtloczyla) czarny cień


@Czotojamam: Baza tak. Może
źródło: comment_pnK5OePCkoGM2HWtUiNldpyUpnDx3p6A.jpg
@PinkCellphone: Mam czarną kredkę, ale chyba nie jest tak miękka jak powinna być, beznadziejnie się ją blenduje, ostatnio jak próbowałam to ostatecznie zakryłam wszystko kreską z eyelinera xD
@rudamaryja: Racja i tak muszę trzasnąć mocniejszy, chociaż na ostatniej sesji zrobiłam delikatne kreski czarnym cieniem i finalnie na zdjęciach mimo, że słabiej to wyszło przepięknie :D
@nietopies: Nie wyglądam jak pani ze zdjęcia, mam bardziej słowiańską urodę :p
@Czotojamam: