Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiałem się jak to jest z tymi #smartfon że wystarczy im upadek z 1 metra czy coś podobnego i wyświetlacze już idą w drzazgi itp. Od poprzedniego już telefonu używałem szkła hartowanego na wyświetlacz + obudowa #ipaky. Wiele osób mówiło: po co ci to, jeszcze większa cegła się robi, szkło i tak nie pomoże, itp itd.

Teraz już wiem że wszystkie te teksty mogą sobie w dupę wsadzić gdyż mój #xiaomi #redminote3pro przetrwał upadek na autostradzie w Chorwacji przy około 110-130 zsunął się z dachu i przeleciał dość porządny kawałek po poboczu.

Telefon po zwrotce itp udało się odszukać (sokoli wzrok narzeczonej) mimo środka nocy i tego że leżał wyświetlaczem do dołu więc nie było widać podświetlenia w czasie gdy się na niego dzwoniło.

Telefon po przygodzie jest w 100% sprawny!

Do wymiany szkło hartowane i może obudowa #ipaky jeśli będzie mi przeszkadzać że trochę się przytarła.

Niemniej telefon działa i nic mu nie jest po wymianie szkła nikt by nie powiedział że takie przygody miał. Załączam kilka fotek jak wyglądał po całej zabawie.

Po zdjęciu szkła na telefonie widać jedynie 2 drobne rusy na plastiku dookoła wyświetlacza a poza tym nie ma nic więcej.

Co do pytań to tak pod szkłem widać źle ułożony klej dlatego zamówiłem nowe szkło które dziś założę bo akurat dotarło :)

http://imgur.com/gallery/5a6ry <- więcej zdjęć

#truestory #wakacje2016 #gapiostwo
gruby_mbl - Zawsze zastanawiałem się jak to jest z tymi #smartfon że wystarczy im upa...

źródło: comment_Iitu7sxXntMLORyhwWU2hdJ35kK3WfQg.jpg

Pobierz
  • 15
@gruby_mbl: Mój zte v970 kupiony za 300zł w 2012r wytrzymał zgniecenie nagrobkiem, pierdyliard upadków na beton/kamienie i stoczenie się ze schodów. A nie ma nic założonego, poza jakaś folią którą jeszcze pan chińczyk zrobił.
Prawda jest taka że wszystko zależy od sposobu upadnięcia, jak walnie kantem czy na coś wystającego to nic nie uratuje.
@Formidable: co?
@Colo99: może ale nie musi. Teraz to już tylko szukanie dziury w całym. Pierw było czy przetrwał, potem czy działa, czy sie znajdzie, czy wyświetlacz cały itp. Masa rzeczy może być. A równie dobrze za 2 dni może do kibla wpaść nigdy nic nie wiadomo ale póki co wszystko jest w 100% oki :)
@gruby_mbl: o tak, przekonałeś mnie w #!$%@? xD zjebię cały wygląd telefonu, żeby mi czasem na autostradzie upadek z dachu przetrwał LOL XD może po prostu wystarczy jak normalny człowiek używać telefonu? po kilku zwykłych upadkach nie mam nawet jednej ryski z tego powodu i nie potrzebuję do tego żadnego etui czy szkła...
@jjarik: Może i dobrze upadł ale swoje też przeleciał bo od miejsca wyjazdu do miejsc znalezienia spory kawałek :P

@bartez_94: Zawsze dbam o telefon który używam tu po prostu jednorazowa sytuacja, zagapienie czy jak byś tego nie nazwał.
@LetniaMzawka: Przebierałem sie przy aucie. Bo gdy ruszyliśmy w drogę do PL to było 21 stopni a na stacji jak sie zatrzymaliśmy było 9 i w krótkich spodniach zimno było więc wyjąłem telefon i położyłem na dach a potem zmieniłem spodnie ;/