Wpis z mikrobloga

Siemka wykoppeel

Przy niedzieli robie prawilne #rozdajo
Dwie czesci swietnej ksiazki Piotra C. pt. Pokolenie Ikea i Pokolenie Ikea Kobiety. Plusowac mozna do 27.09.2016 do godziny 24:00. Klasycznie #zielonki dupa cicho. Wysylka na moj koszt. Najlepiej paczkomat, ale zwykla poczta tez spoko.

Pozdro i powodzenia!

#rozdajo #ksiazki #pokolenieikea
MateyJDM - Siemka wykoppeel

Przy niedzieli robie prawilne #rozdajo
Dwie czesci swiet...

źródło: comment_bCBkOHBAFZ1Imat3JVfptZB5pfzx1bdn.jpg

Pobierz
  • 34
@LesnyDrwal: nie jest najwyzszych lotow, ale da sie przeczytac i nawet sporo prawdy jest w tym co pisze.. chce sie pozbyc bo leza mi na polce, a i tak mam w ebooku. Kupilem z ciekawosci. Nastepna tez kupie.
@LesnyDrwal: Czytałem kawałkami to bez kobiet i słabiutko: autor stara się nadrobić braki warsztatowe taką jakby innowacyjnością tekstu - wycięta z tekstu charakterystyka mężczyzn i kobiet na samym początku; oczywiście narracja w pierwszej osobie, bo to "pozwala" na większą swobodę, niby taki potok myśli. Oczywiście pełno bluzgów, musi być jak najbardziej kontrowersyjnie, bo nie sprzedałoby się, gdyby nie było. Może Piotr C. ma coś wspólnego z tym środowiskiem, ale forma całkowicie
@gottov: @Life_will_kill_ya: #!$%@?, ludzie... to jest lekka książka (a właściwie dwie książki) o zabarwieniu humorystycznym, napisana przez gościa, który prowadzi bloga w necie. Dostoyewskiego się tu spodziewaliście ? To ma bawić i śmieszyć, zająć myśli czymś prostym, niewymagającym głębszej interpretacji - takie jest przesłanie tego "dzieła". Jak wam nie pasuje to nie czytajcie. Ja kupiłem obie, przeczytałem, trochę się pośmiałem i #!$%@?ąłem do kąta bez spinania pośladów - jeśli nie
@beerkoff:

jeśli nie macie dystansu do otaczającej nas rzeczywistości to nie sięgajcie po takie pozycje, na boga...


No spoko nic mi do tego co kto czyta.Ale tutaj mały disclaimer: Mam dystans do "rzeczywistości",nie mam za to dystansu do takiego grafomańskiego ścierwa jakim jest ta książka(w sumie to obie).

I nie chodzi o to że oczekiwałem nowego Ulissesa ale to odtwórcze gówno które pewnie miało w założeniu zrobić z autora Polskiego Bukowskiego
@Life_will_kill_ya: Nie wiem jaki był zamysł stworzenia tych książek, ale nie sądzę, aby ich autor liczył na wstąpienie do grona klasyków współczesnej literatury ( ͡° ͜ʖ ͡°).
PS. Po tym jak przeczytałem, że w zeszłym roku ponad 60% Polaków nie przeczytało ani jednej książki i tak się cieszę, że przynajmniej takie pozycje się sprzedają i znajdują odbiorców... "sorry, taki mamy klimat".
Ogólnie można mieć opinię na temat tej literatury (ja np. książek nie cytałem a bloga uważam za rozwodnionego Red Pilla, ze smęceniem jak to nic nie jest męskie i kobiece), ale wołanie rozdającego do takich opinii już mi się nie podoba, jak puszcza w świat i są lajki to po co mu pisać że #!$%@??
Po tym jak przeczytałem, że w zeszłym roku ponad 60% Polaków nie przeczytało ani jednej książki i tak się cieszę, że przynajmniej takie pozycje się sprzedają i znajdują odbiorców...


@beerkoff: Lepiej nic nie czytać niż taki chłam, jeśli poziom jest podobny do bloga którego Piotruś prowadzi to żenada totalna. Tak jak ktoś pisał, kopia red pilla, najlepsza w naszym języku ale beznadziejna totalnie - z braku konkurencji.
@pogodnywedrowiec: Nie wiem, bloga nie czytałem, książki natomiast tak. Jeżeli cię one nie interesują to po prostu po nie nie sięgaj, naprawdę nie rozumiem z czym masz taki problem. Czytaj to co lubisz i ciesz się tym nie zamęczając innych.

Lepiej nic nie czytać niż taki chłam

Szkoda nawet strzępić ryja...