Wpis z mikrobloga

@TSoprano: Eh... znam ból, najgorsze jest to, że ten telefon naprawdę jest super, nawet mimo problemów z bootloopem i wypalającym się wyświetlaczem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A przyciski głośności pod aparatem, lekko zakrzywiony ekran i naprawdę dobrze leżący w dłoni tył to majstersztyk, mam nadzieję, że w przyszłym roku pojawi się coś równie dobrego bo też jestem obrażony na LG XD
@Tankian: Na coś podobnego do G4 nie ma co liczyć. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Brakuje mi w nim tylko czytnika linii papilarnych, poza tym byłem z niego bardzo zadowolony. Ale i tak miałem go wysyłać do serwisu, bo mam pęknięcia obudowy, podobne jakie występowały w G3.
Mój G4 wpadł w botloop włączał się tylko do momentu pokazania loga Lg po czym się wyłączał.Odesłałem na gwarancje. Wrócił z płatną wyceną na 1300 zł. W uzasadnieniu napisali water damage corosion ingerencja cieczy. Porobili jakieś fotki że niby plamki po wodzie na elementach płyty głównej. Telefon trzymałem w pokrowcu z naklejonym szkłem hartowanym, nigdy nie wpadł mi do wody na deszczu też nie stałem i nie rozmawiałem bo kto stoi w