Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #jdmboners #carboners #chwalesie #atencyjnyniebieskipasek #pokazauto #jdm #honda #crx

no i się udało, całkiem ładny stan, wiadomo, zawsze coś trzeba zrobić, dopicować na glanc czy coś poprawić, albo po prostu zrobić według własnej wizji, ale jest nieźle, zwłaszcza na to że to 1990 rok ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_o0IPapGvRbVX0TkNofKQj0rNqClA6O7S.jpg
  • 41
@uosiu: nie miałem żadnych ale do silnika, ładnie się wkręca, piękny dźwięk, przelot 2,25 ( ͡º ͜ʖ͡º) blacha też jest ok, jakieś lekkie purchle na szyberdachu się pojawiają, no to blat do wymiany w jakiejś przyszłości, więcej się nie doszukałem, zobaczymy po zimie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bajlo: wiesz co, dedykowany to był w latach 90tych ;) Teraz to lej to co lał poprzedni właściciel. Możesz zalać motulem, ale nie płucz żadnymi płukankami itp. Zobaczysz ile Ci będzie brał oliwy na 1kkm.
@AlexR: na przestrzeni ostatnich kilku lat mocno poszły w górę, zwłaszcza te w niezłym stanie. EE8 w niezłym stanie już minimum 10k pln więcej. NIeźle utrzymany będzie już tylko drożał :D
@Saute: dla samej reakcji ludzi, których mijałem wracając do domu, ten dźwięk, wszyscy poniżej lvl 60 się na niego patrzyli, dzieciaki machali rękami, pokazywali palcami "PACZ JAKA FURA", prawie jak ja te 11-12 lat temu, dla tylko tego, myślę, że było warto :D zabawki się nie zmieniają, zmienia się ich skala i cena ( ͡º ͜ʖ͡º)