Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

dziś jest do wygrania 112 miljony cebuliony !! + 2 osoby wygrajo po miljonie !

CZAS NA NAJWIĘKSZE #rozdajo W HISTORII WYKOPU! I

Dziś W Euro Lottery jest do wygrania 112 miljonów cebulionów ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£) Ja mam 2 kuponiki, czyli zwiększyłem swoje szanse na wygraną ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Każdy kto zaplusuje ma zagwarantowane 15,000 zł

+

Wylosuje 200 osób które dostanie po 20,000 zł

+

100 osób z obserwowanych które dostanie po 15,000 zł

Wiec jeśli :
Chcesz przestać być biedakiem cebulakiem
CHECSZ JECHAC NA MECZ REAL LEGIA
to ten #konkurs jest dla CIEBIE !!

ZASADY ZNACIE ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

PLUSUJESZ, lub OBSERWSUJESZ i bierzesz udział w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Jesli juz obserwujesz to wystarczy ze zaplusujesz aby wziac udzial w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

@powodzenia wszystkim !! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

#konkurs #lotto ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
#rozdajo #cebuladeals #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #glupiewykopowezabawy #bart88ukrozdaje ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

jesli @ZbigniewStonogaOficjalnie chce brać udział w konkursie i wygrać 2,000,000 zł musi zaplusować ten wpis i przelać wpisowe do konkursu 50,000 zł na podane przeze mnie konto ! ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)

a jesli @SOLGAZ chce wziąć udział to kubek i zapalniczka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS JESLI WYGRAM 112 MLN TO WYBUDUJE STADION I ZAPROSZE REAL MADRYT NA MECZ TOWARZYSKI ! BILET NA TEN DOSTANIE KAŻDA OSOBA KTÓRA ZAPLUSJE TEN WPIS #heheszki #legia #mecz xD

@Oskarek89 ma ZAGWARANTOWANA LOZE VIPOWSKA OBOK MNIE NA STADIONIE ! BEZ PLUSOWANIA !
Pobierz bart88uk - Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

dziś jest do wygrania 112...
źródło: comment_0eoEZam8NCZb6D7Y7WHz47rcIdWHOt9p.jpg
  • 20