Wpis z mikrobloga

@Gumaa: Z głowy powiem. Wchodzisz do TWRP, w prawym górnym rogu jest Wipe czy coś takiego. Potem masz Factory reset, ale ty dajesz Advanced. Wyskakują partycje, wybierasz Data, potem chyba na górze masz takim czarnym "Repair or cośtam", dajesz to; wyskakuje Repair i Change filesystem, dajesz Change, masz listę 6 systemów plików, w tym F2FS, wybierasz i formatuje się.

Aczkolwiek zapamiętaj jaki był pierwotnie.
@fervi: samą procedurę ogarniam, chyba pamiętam jeszcze jak wgrywałem CWM, ale chodzi mi o to skąd go brać.
W moim linku jest chyba nawet spoko, ale czy nie jest za stara? Da się to potem zaktualizować w razie czego?
A na tej wiki jest dziwna procedura wgrywania przez download mode, zamiast normalna instalacja z zip.
@fervi: także ten... Nie mam jak zainstalować sterowników bo nic się z tej listy podanej na Wiki nie pokazuje. Odinstalowałem też Kiesa i inne Samsungowe gunwna.
@fervi: jezu, przypomniałem sobie dlaczego się zbierałem 3 lata żeby wgrać inny system xD

"On the computer, open a terminal (or Command Prompt on Windows) in the directory where the recovery image is located and type"
Jak mam tego dokonać? Mam w wierszu polecenia przejść do innej lokalizacji?
@fervi: no jestem w tej lokacji, mam wypakować to co pograłem wyżej żeby uzyskać plik zImage? I co mam wklepać do wiersza poleceń? Przecież to co oni tam podali że mam wklepać

heimdall flash --kernel zImage --no-reboot
nic nie zrobi.

Nie przypominam sobie żebym tak wgrywał CWM :|
@fervi: tak, prędzej przez Odina.

Przez heimdall-frontend? To jest graficzne, ale też nie wiem co ja miałbym tam zrobić ()
Nie wiesz może co z tym wierszem poleceń? Co ja tam mam wpisać?