Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj bylem na #rower i znalazłem #telefon #nokia #rm781 #asha300 leżał bez baterii bez karty sim i widać, że ktoś nim bardzo mocno uderzył o drzewo. Telefon wydaje się idealny do przestępstw bo jest tani i funkcjonalny. Chciałbym zrobić małe #csiwykop i odnaleźć historie tego telefonu. Mam do niego ładowarkę jednak bez baterii nie chce się włączyć. Póki co dotykam go przez chusteczki ze względu na odciski palców. Czy ktoś ma taką baterię na zbyciu ?
W podziękowaniu zdam wam całą relację z zawartości i działań.
tomczyk85 - Mireczki dzisiaj bylem na #rower i znalazłem #telefon #nokia #rm781 #asha...

źródło: comment_3ER5ZHy8tL0jwLIQgWcBGRUMjpetzH7X.jpg

Pobierz
  • 14
@Dumpster: tani, dzwoni, brak modułu gps ( ͡° ͜ʖ ͡°) z takich jednorazówek się dzwoni i pisze. Namierzanie takiego telefonu możliwe jest tylko po triangulacji, a identyfikacja standardowo - imei. Nie wiem jak w szczegółach z tym modelem, ale popularne są często modele, w których łatwo zmienia się imei i teoretycznie mogą być kilkurazowe. Tak słyszałem, ekspertem nie jestem.

@tomczyk85: nie szarżuj z chusteczkami, bo powycierasz
@xDrope: Właśnie nie wiem i to mnie a mam nadzieję i was ciekawi. Dodam, że miejsce w lesie gdzie go znalazłem jest bardzo mało uczęszczane, więc mało tam chodzi sobie z psem na spacer.