Wpis z mikrobloga

@Addrizi: polecam chwilę pomęczyć się z archem. Używam archa na zmianę z OS X (dwa kompy). Porządnie wszystko ustawić, trochę poprzeklinać jak nie uzywaleś go jeszcze, bo nie będzie to bardzo łatwa droga, ale po chwili nie ma już powrotu. Aktualnie jedyny system poza OS X, który mi stuprocentowo odpowiada.
@indywidualny: zrobię co mam do zrobienia,wrócę do domu i jeszcze raz powalczę z archem,jeśli byłbyś tak dobry i podesłał jakieś poradniki jak to to odpowiednio skonfigurować i zainstalować to będę wdzięczny,per inglisz też może być... Pomyśleć że,zanim to wszystko wyklikam aby dojść do porządanego systemu będę wcześniej musiał zainstalować albo odpalić live usb z windowsem tylko po to aby zrobić upgrade systemu :x Dzięki jeszcze raz
@Addrizi: jeśli miałeś lapka z OSX i została ci płyta i masz oczywiście odpowiednie podzespoły to możesz spróbować zainstalować sobie. Kiedyś na swoim Dellu uruchamiałem, ale nie mogłem aktualizować, bo zaraz by się sterowniki wysypały (zainstalowane tylko po to by odpalić jeden program napisany na uczelnię) :)

Gdybym i ja miał pieniądze to bym sobie kupił takiego maka, a tego obecnego zostawił pod linuxa, ale że jestem biedakiem, to nie kupię
@danoxide @szymonbr: dla mnie fedora byłaby ideałem do codziennej pracy ale niestety mój laptop (asus x52j z procesorem intela i5) jakoś nie polubił tego systemu,przypuszczam że może być to wina nie zaktualizowanego biosu bo nie wykrywa mi karty grafiki którą ów laptop ma wbudowaną oprócz tej na płycie,a jako że lubię poznawać różne dystrybucje to mam ochotę posprawdzać coś nowego ;)
@Addrizi: Mnie już przestało interesować skakanie po dystrybucjach. Do tej pory czekam aż łaskawie Nvidia wymyśli jakieś rozwiązanie na Optimusa i będzie możliwe automatyczne przełączanie kart. Na chwilę obecną to jest jakiś żart.