Wpis z mikrobloga

@leniuchowanie: Jak już tak ostro patrzysz w statystyki i bilanse to może spojrzysz na bilans finansowy... Legia razem ze wszystkimi piłkarzami, sztabem szkoleniowym, sprzętem i stadionem jest tyle warta co linia ofensywy Realu.

A patole kibole są wszędzie - nie tylko polskie bydło robi gnój.
@uraz: Ale dlaczego w tym wszystkim nie być obiektywnym i powiedzieć, że porażka 5-1 to blamaż i niewielkie zaangażowanie realu było powodem takiego wyniku. Trzeba sobie zdać sprawę , że Legia, piłkarze, przygotowanie, nastawienie włącznie z kibicami nie jest na poziomie europejskim i próby tylko przynoszą ośmieszenie.

Jeżeli z podobnym skutkiem zakończą się rewanżowe mecze to przy bilansie -25 nadal można będzie powiedzieć, że źle oni nie grali?
próby tylko przynoszą ośmieszenie


@leniuchowanie: Czyli twoim zdaniem mają wstać na konferencji prasowej i powiedzieć, że rezygnują z gry w LM bo dostają po dupie i wstyd przed ziomkami na ośce....

Ziomuś, dla mnie mogą nawet mieć po sześciu meczach -69goli... Ja nie jestem matematykiem, dla mnie liczy się gra a nie wynik. Jasne z Borussią dali dupy i to bez wazeliny, ze sportingiem chociaż użyli lubrykantu, ale na wczorajszy mecz
@leniuchowanie: zagrali na miarę możliwości finansowych.

Wychodzi że dla Ciebie każda drużyna przegrywająca z realem ma piłkarzy, przygotowanie, nastawieniem kibiców poniżej poziomu europejskiego? Np. taki betis w ostatnim meczu przegrał 6:1, to dopiero musi być gówno nie? ;p
@leniuchowanie: rozumiem że mówisz o Leicester? Jeżeli jest tak jak mówisz to zespół z większa wolą zawsze powinien wygrywać. A gdzie w tym sezonie jest mistrz Anglii? Czyżby wola walki ich opuściła?