Wpis z mikrobloga

W LIDLu jest promocja na pierś z kurczaka (paczkowana przez co dłużej ważna + nie trzeba z niej dużo wykrawać i wyrzucać). Paczka 500g = 6,29 zł / 1kg = 12,58 zł. Polecam drogie #mirkokoksy, wam może się taki #cebuladeals przydać szczególnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już się dzisiaj zaopatrzyłem w 4 kg.
#lidl #zakupy #promocje
a.....t - W LIDLu jest promocja na pierś z kurczaka (paczkowana przez co dłużej ważna...

źródło: comment_e5LlRUt5rb8Ta5R8QvkFeJyGoGXKRU7s.jpg

Pobierz
  • 18
@assault: zawsze mnie to zastanawia jak to możliwe, że mają dokładnie 500g? Przecież piersi z kurczaka są różne. Nie odcinają na pewno to co? Dobierają tak piersi aby było dokładnie 500g?
@ethics: podejrzewam że nie mają równo 500g, raczej gdzieś jest zapis (może na stronie) że tam jest tolerancja +/- np. 1%, a wtedy to już bez problemu da się tak dobrać piersi.
zawsze mnie to zastanawia jak to możliwe, że mają dokładnie 500g?


@ethics: w Biedrze czasami znajdowałem dorzucony pasek mięsa a'la strips, pewnie właśnie aby uzupełnić niedowagę :)
@assault slabe cebuladeals. Jak chcecie tanio kurczaka to w sklepach marki chatapolska jest 2-3 razy w miesiacu promocja przez 2 dni na piers z kurczaka za 8.99zl albo 9.99