Wpis z mikrobloga

Jedyne czego nie widzę w tym całym #sorekgate to faktu zwykłej #!$%@? wdzięczności. Ok, Sorek poświęca swój czas, swoje pieniądze na znalezienie odpowiedniego mieszkania, dostosowanie go, na pewno później jak się niewiele zmieni albo oleje landlorda, albo sam zacznie ogarniać mieszkanie, ale nie. hur dur mieszkamy miesiąc dwa i jest gówno. Śmieci przeszkadzają? To je wyjebcie, #!$%@?, mieszkacie tam, jedyne co potraficie to siedzieć na mirko po robocie i kręcić gównoburze? Grzyb? Weźcie się za odgrzybianie. Wierzę, że Sorek wspomoże finansowo taką działalność i jeszcze wyjdziecie na plus - ładne mieszkanie i hajs za remont.
Swoją drogą jestem ciekaw w ile wy byście znaleźli mieszkanie przyparci do ściany, za taką cenę. Mieszkania Sorka to nie luksusowe apartamenty, nigdy nie były, to pozycja na start w UK, zawsze był taki plan. Przyjeżdzasz by możliwie jak najtaniej rozpocząć życie w UK i móc swoje dorobić. Jak was stać na coś lepszego, czemu sami nie poszukacie? Ah, bo jesteście leniwymi ciulami wylewający swoje żale na portalu dla przegrywów. Żal mi was.

Szanuje Sorka za to co robi, mimo tony gówna która mu spływa po łbie. Ktoś robi swoje rzeczy porządnie ale oczywiście wystarczy rysa by się polaczek #!$%@?ł i #!$%@?ł mały problem do rangi #!$%@? największej.

Najlepsze będzie to jak Sorek się #!$%@? i zamknie swoją działalność to wtedy jaka będzie gównoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°) że jak on tak mógł, że nie mogę już emigrować, sorek wróć, bo se nie poradzę.

Wstyd mi za was, że jedyne co potraficie to srać zamiast brać sprawy w swoje ręce. I przykro mi za Sorka że i tak kończy jako kozioł ofiarny bandy stulejarzy.

Zanim ktoś wyskoczy z tego że nie robi tego charytatywnie - proszę mi znaleźć umeblowany ogarnięty pokój w mieszkaniu z łazienką za czynsz 30% zarobku w pracy, którą mi wy znajdziecie, w mieście w którym mieszkacie - za darmoszkę.

#uk #sorekcharityltd
  • 49
@TymRazemNieBedeBordo: Jak zamawiasz pizzę 10 serów i po kilku godzinach przyjeżdża dostawca z zimną hawajską to też jesteś wdzięczny? Nawet sosik czosnkowy dostajesz gratis, bo troszkę zamówienie było inne. I nawet słowem lepiej się nie zająknąć, bo jeszcze zamkną zakład i kto będzie obiadki dostarczał. Ludzie są różni dla Ciebie coś może być małym problemem, a dla kogoś innego całkiem dużym wyzwaniem. Odgrzybianie grzyba, którego miało nie być, lub przynajmniej jego
@RocketQueen: nie jeśli cena hotelów w okolicy to 100zł za noc a ja bym dymał w motelu za 20zł.
@peszmerd: za to że wszystko masz z góry jasno i przejrzyste ustalone. Zmiana mieszkania, naprawa grzyba? spoko, ale trzeba poczekac bo jest jeszcze 30 innych osób które masz na łbie. Popracuj trochę z firmą która wysyła polaków za połowę stawki każąc im mieszkać w barakach po 4 osoby na pokój.
Kosi
Jedyne czego nie widzę w tym całym #sorekgate to faktu zwykłej #!$%@? wdzięczności.


@TymRazemNieBedeBordo: no #!$%@?, sorek to nie dobry wujek, tylko typ ktory prowadzi biznes, jak kupujesz pomidora w sklepie to jestes wdzieczny sprzedawcy ze Ci go sprzedal ?

Swoją drogą jestem ciekaw w ile wy byście znaleźli mieszkanie przyparci do ściany, za taką cenę.


bylo juz poruszone ze ceny sorkowe sa drozsze od innych ofert na rynku w podobnym
@TymRazemNieBedeBordo
@Maneharno tylko to wygląda tak ze przywiozłem zimną hawajska, po paru dniach ktoś powiedział ze mu nie smakowala to zaoferowalem nową, a na każdą następną dobrą, ciepłą pizze dałem 20% zniżki którą potem ktoś jadł ze smakiem przez pół roku i przypomniał sobie po roku że jedna pizza mu się nie podobała.

Nikt nie mówi że nie zrobiłem nie dobrej pizzy - trudno, zdarza się pewno najlepszym pizzeriom, ale zrobiłem wszystko