Wpis z mikrobloga

Podobnie jak wczoraj kolega @Seeker ja też robię małe #chwalesie (chociaż moje to nie #comicsansbonners)
Równo po 9 miesiącach i tygodniu od zapisania się do klubu dostałem pozwolenie. Odjąć staż to całość gdzie z przerwami coś się faktycznie działo trwała mniej niż pół roku. Teraz czekam na promesę i pewnie przed gwiazdką pierwsze zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Muszę przyznać że Wrocławskie WPA wyrobiło się bardzo sprawnie - całość 2,5 tygodnia, już w pierwszym tygodniu po złożeniu wniosku dzwonił do mnie dzielnicowy.
Ukłony również dla całego stowarzyszenia Braterstwo @WolnoscRownoscBraterstwo - mam nadzieję że za jakiś czas będę mógł na spotkaniu pochwalić się własnym, ciekawym egzemplarzem, poluję na Mosina 1890/30 :)
Oprócz kolekcji są jeszcze 3 sloty na pozwoleniu sportowym, prędko tego nie zapełnię.

#pozwolenienabron #bronpalna #strzelectwo
ShutUpMeg - Podobnie jak wczoraj kolega @Seeker ja też robię małe #chwalesie (chociaż...

źródło: comment_Zt7FryrxibopQUpFuPiA77IXU5TzikIQ.jpg

Pobierz
  • 10
@Vault-Tec: no jest garstka osób które myślą że dopóki ktoś im nie przyniesie czegoś pod nos to jest niemożliwe, fakt wymaga to trochę poświęceń ale obecnie jest tyle informacji że można zapoznać się dokładnie z całym procesem.
Przykładowe koszty były już wczoraj tu: http://www.wykop.pl/wpis/20261987/#comment-72399183
W moim wypadku było trochę drożej:
- Członkostwo w stowarzyszeniu kolekcjonerskim - 0 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Składka członkowska w klubie
@ShutUpMeg: Gratki. Bardzo dobrze, że coraz więcej ludzi udowadnia, że posiadanie broni u nas to nie żaden cud. Sam jak tylko mogę to agituje i uświadamiam znajomych. Większość początkowo była dość zaskoczona - "Ale jak to? To można tak normalnie dostać pozwolenie?"