Wpis z mikrobloga

#barylkakrwi #krwiodawstwo

328 000-3150= 324850

Rozumiem, że liczy się od 17 lutego 2014 , wiec u mnie byłoby 7x450ml. Jetem tu nowy, więc jakbym coś źle policzył, to proszę mnie poprawić.

Do tego, jako początkujący, opowiadam na pytania. Zgodnie z REGULAMINEM

- kiedy oddawałeś krew
Od 12 lat, potem dzień po 17 lutego 2014 i później od czasu do czas.
- gdzie oddawałeś,
Rzeźnicza w Krk+akcje na AGH (akcje ogarnia taki miły starszy Pan. Pozdro! dla niego :o)
- czy przed oddaniem dostałeś jakiś posiłek? jeśli tak, to jaki?
Nigdy w życiu. Dawno temu w Tawo* dawali zupkę, ale po.
- jakie rekompensaty kaloryczne oferuje dana stacja krwiodawstwa?
W Krk dają bardzo dobre czekolady w niezbyt ładnym opakowaniu (gorzka RULES!!!).
- czy otrzymujesz jakieś dodatkowe rzeczy, typu koszulki/długopisy/cokolwiek?
Raz dostałem kocyk polarowy.
- czy za określoną ilość oddanej krwi uzyskujesz jakieś profity? (darmowa komunikacja miejska itp)
Towarzystwo miłych pielęgniarek. Cóż więcej potrzeba do szczęścia?! ( ͡º ͜ʖ͡º)
- fotki otrzymanych czekolad i innych rzeczy są bardzo mile widziane
Zjedzone/rozdane/a temu co jeszcze zostało nie mam czym zrobić zdjęcia.

źródło: comment_zvuvF8fvWY12v5ip7H4MR6RpHMJ3y1T7.jpg
  • 5
Wolałbym tego nie mówić na forum publicznym ale niech stracę...(ludzie którzy zamierzają się tam stołować, lepiej żeby nie czytali spoilera (Uwaga!!! +18, nie dla ludzi o słabym żołądku!)

@WP84: pozwolisz, że wyjaśnię. Obecna baryłka jest baryłką nieoficjalną, więc tamten regulamin ( i data 14 lutego 2014) nie do końca obowiązuje. Wystarczy zdjęcie legitymacji, lub ręki w trakcie donacji. Jeśli chodzi o Twoje odejmowanie, to niestety jest błędne. Po pierwsze, odejmujemy od 159 litrów (159000ml), po drugie, nową baryłkę ktoś właśnie zaczął tutaj, więc powinieneś odjąć od 158 780. Po trzecie, odejmujemy wstecz tylko donacje, które odbyły się w
@dyniel:
Dzięki za wyjaśnienie. Nie wiem czemu ale nie mogę już poprawić wpisu z odejmowaniem. Tak się kończy trzymanie się sztywno regulaminów, i co gorsza branie ich dosłownie. Chociaż, skoro nie obowiązuje nowy regulamin, to chyba trzeba było trzymać się starego?!