Wpis z mikrobloga

#wykop #aferasebixowa #karma #administracja #moderacjacontent #pomocy

Drogie mirki, od czasu ostatniej afery sebixowej, czyli od jakiś 7 miesięcy doczepił się do mnie pewien gimnazjalista na wykopie o nicku kekemot.

Gdzie cokolwiek nie napiszę, to jak on to tylko zobaczy, to już musi wtrącać swoje głupie przygryzki do mnie.
Szczerze mi to tam wisiało i dodałem go na listę zablokowanych, tym samym nie dostając powiadomień od niego przy komentowaniu moich wpisów, ale...
Jednak co jakiś czas przez przypadek widzę że "znowu musiał się doczepić". Niektórzy tak się doczepią do kogoś na tydzień/dwa i odpuszczają, a tutaj już to trwa od kiedy ma konto na wykopie czyli około 7 miesięcy. To nie jest normalne nawet jak na zachowanie gimnazjalisty, bo najgłupszy człowiek by zrozumiał, że kiedyś należy odpuścić. Nie wiem czy to jest jego choroba psychiczna i nadaje się do leczenia, czy o co chodzi, jednak jest to już delikatnie irytujące, że oczernia mnie wszędzie gdzie tylko zobaczy mój komentarz. Moderacja na to nie reaguje i nie widzi problemu.

Tak sobie pomyślałem, że skoro tak namiętnie mnie śledzi i uwielbia komentować moje wpisy, to trzeba mu pomóc i do każdego swojego komentarza dodaję teraz ten tekst : "PS wołam gimnazjalistę który ma chorobę psychiczną i musi jak wrzód na dupie skomentować każdy mój wpis - @ kekemot działaj, napisz coś głupiego i strzep sobie." - będę go wołał do każdego swojego wpisu/komentarza itp. może mu się wreszcie to znudzi.

Moglibyście drogie Mirki troszkę mi pomóc z tym gościem i zarzucić go spamem, jak dostanie dziesiątki powiadomień, to może w końcu mu się znudzi namiętne stalkowanie mojej osoby i zrozumie, że nawet najgłupsza zabawa powinna mieć swój koniec.
  • 18
@Q100001011001: to takie co bez trudu potrafiłem znaleźć... bo pisane w znaleziskach które ja dodałem i trafiły na główną, po za tym, też się dopierdziela w znaleziskach innych osób, a to już mi jest ciężej teraz odnaleźć, bo bym musiał każdy swój wpis przeglądać i zerkać czy nie odpisał. Jednak uwierz że sytuacja jest częsta. Ja tam go ignoruję, najczęściej nawet nie wiem że cokolwiek odpisał, bo mówię - powiadomień nie
@Shisan: może faktycznie pora dowiedzieć się kto to jest i obligatoryjnie go wysłać na badania psychiatryczne? To nie jest normalne zachowanie, to ewidentnie oznacza, że on ma coś nie tak z głową... ze mnie robi psychola za to że doczepił się do mnie ten od bmw i jeszcze jeden gówniarz z taxi ode mnie z miasta, jednak widać wyraźnie, kto tutaj jest problemem.