Wpis z mikrobloga

Mirki, wpadłem na chyba fajny pomysł.
Wiele osób chciałoby zacząć zajmować się sztuką lub usprawnić swoje umiejętności (nie ważne w jakiej dziedzinie), ale nawet nie wie jak zacząć szukać lekcji, porad, informacji.
A gdyby tak zdolniejsi użytkownicy prowadzili na mirko co jakiś czas lekcje w postaci AMA? Prosta sprawa: wklejasz jakieś krótkie portfolio (obrazek, który się narysowało, utwór, który się nagrało, suknia, którą się uszyło), a reszta oczywiście znana.
Kopsnijcie plusem jeśli propsujecie, kopsnijcie komentarzem, jeśli macie propozycje. W załączniku obrazek mojej kobiety, jak by miało się przyjąć sama chętnie odpowiedziałaby na parę pytań.

Pobierz STA1KERpl - Mirki, wpadłem na chyba fajny pomysł.
Wiele osób chciałoby zacząć zajmow...
źródło: comment_GBYgdLMRTWIlncMMuWEXF0pYHPVnjghy.jpg
  • 10
@STA1KERpl: Takie AMA z kategorii #obrazy zawsze będę chętnie czytał.
Sowa hipnotyzująca, bardzo, doceniłem dopiero na dużym ekranie.
Google mi własnie pokazał że trójoka sowa to dość popularny motyw, ale skąd się wziął?
@ocishy: skąd się wziął- nie wiem, stawiam na najwyższą czakrę, która przewija się to tu to tam w mitologiach i pogaństwie. A sowa jest przecież mądra.
Skąd się wziął w jej głowie- jesteśmy nawiedzone narkomany, o. A sowa jest ładna przecież.
@STA1KERpl: Dość polularne są też trójokie kruki. Pewnie wszystkie te stwory siedzą w jakiejś jungowskiej podświadomości zbiorowej.
Ale nie ważne skąd inspiracja, ważne że to obraz niosący emocje, a nie jakaś farba napaćkana na płótnie
@sombretoy: sądzę, że nawet jeśli pierwsze ama nie da odpowiedzi na wszystkie pytania, zorganizuję kilka więcej żeby wyczerpać więcej treści z tematu.
Co do cieni- taki protip, który się od niej nauczyłem: użyj błękitnego/niebieskiego koloru. Tak na początek. Pokombinuj na kilku małych przykładach, zdziwisz się jak świetnie to działa.