Wpis z mikrobloga

Jako, że się rozpisałem w jednej odpowiedzi to przerzucę tutaj też dla potomnych genezę konfliktu Okiem Fabiana z resztą świata. Można odsyłać innych co nie znają historii. Zapraszam do lektury ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#polskiyoutube #kastratcontent

Okiem Fabiana, czyli Kastrat od pół roku na swoim aktualnym kanale obraża 3/4 polskiego YouTube, gdzie na początku przywala się do osób nawet z sensem, ma argumenty i jest grupa osób co go szanuje. Po wyczerpaniu tematów i spadkiem fejmu, Fabian zaczyna nagrywać 8 filmów o Nanami Chan i w co 2 filmie mówi o Dubielu/Stuu/kimkolwiek. GargamelVlog udziela wywiadu na TeamSpeaku dla jego przydupasów na kanale Radio SHPOL. Powstaje seria filmów o Atorze, który niby bał się Fabiana. Kastrat po nagłośnionej (nie ujawnił, bo chyba Brutal i Boxdel się tym zajmowali na początku) przez niego aferze pedofilskiej z Marcinem4007, nagrywa film, w którym bluzga na Isamu i obraża Nymfę, po czym po paru dniach stwierdza, że jednak Isamu jest fajny, bo rozmawiał z nim prywatnie na Skype. Kastrat cierpi na brak tematów i nagrywa na przemian filmy o SeksMasterce i Nanami Chan, widzi wszędzie plagiat - nawet jak go nie ma, nagrywa filmy o patusach pokroju Rafonixa i jego kanał atakują "hejterzy". Powstaje 8 filmów o LittleMonster96, bo trzeba nowy temat wałkować. Fabianek stwierdza, że trzeba ocenić Ahusa. Tłum stwierdza, że Kastrat nie ma racji, a on winę widzi w GargamelVlogu, który promował Ahusa. Powstaje film "oceniający" Ahusa i GargamelVloga. Fabian zostaje zrównany z ziemią. Następują parudniowa cisza na kanale, bo YouTube wprowadza nowe zasady monetyzacji filmów i chyba się boi, że nic nie zarobi. Razem z Mateuszem Żyj jak chcesz (który przewijał się w iluś tam filmach Fabiana) zakłada nowy kanał, gdzie #!$%@? jaką mamy pogodę za oknem. Fabian, który ileś miesięcy wstecz się #!$%@?ł i wrzucił swoje zdjęcie na grupkę dla widzów i wypierał się, że to nie on, nagrywa vloga. Pół internetu ciśnie z niego bekę, bo okazał się być 26-letnim grubasem prawiczkiem, mieszkającym w chlewie. Zaczyna się bóldupienie, że na YouTube są tylko raki i oglądają je dzieci. Wymyśla jakąś teorię spiskową, że ojciec bije jakieś nagrywające dziecko (nie pamiętam nazwy teraz). Bohater opowieści robi śledztwo w sprawie Ahusa i teczkuje prywatne materiały, które nie ukazały światła dziennego. Nagrywa rozmowę z byłą dziewczyną Ahusa, która o tym nie wie. Kastrat proponuje pieniądze dziewczynie w zamian za informacje, które mógłby wykorzystać przeciwko Ahusowi i wrzuca fragment rozmowy do swojego filmu. Ahus zdejmuje mu film. Widzowie GargamelVloga i Ahusa regularnie rajdują kanał wroga. Fabian jedzie na PGA 2016 i mieszka w hotelu z Zuzaczqiem, która ileś tygodni temu wyglądała jak trochę starsza kopia Nanami Chan, ale mimo to Kastrat się w niej zakochał. Na wspólnym live, który był u niego na Facebooku robi nieudolne zarywanie do Zuzaczqa, próbuje ją macać i klepać po dupie i gada coś o seksie, na co reaguje ona awersją. Kastrat w amoku pijackiego szału wstawia gołe zdjęcie Zuzaczqa na swoją grupę, które #!$%@?ł z jej telefonu kiedy w tym czasie się myła. W sumie nikt nie zateczkował tego zdjęcia albo nikt się nie chce nim podzielić (,) Fabian popada w depresję, chce #!$%@?ć swoją grupkę na Facebooku, przez co traci admina, jego własna widownia go ciśnie, a on zapowiada zawieszenie twórczości do grudnia. Mimo to na następny dzień pojawiają się kolejne filmy. Powstaje depresyjny płacz film, że miał ciężkie życie, umarł mu ojciec i ogólnie jest gruby (tego nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), no i dlatego terroryzuje ludzi w internecie, bo jest #!$%@?. Najlepsze jest to, że sam wcześniej śmiał się z innych YouTuberów pokroju Stuu i Dubiela, którzy nagrali depresyjne filmy. GargamelVlog wyśmiał go w komentarzu i na swoim fanpage. Kastrat nie znosi krytyki i daje film na prywatny. Przywraca go po 24h z wyłączonymi ocenami i komentarzami. Stwierdza w kolejnym filmie i na fanpage, że widzowie Gargamela i Ahusa to #!$%@? 12-letnie dzieci, które podążają za swoimi bogami. Gargamel i Ahus nie nagrywają nic na Kastrata chociażby mogli (pewnie to kwestia czasu). Wyciekają prywatne zdjęcia Fabiana - nie wiadomo kto je publikuje. Jakieś randomy próbują stalkować więcej danych. Okiem Fabiana grozi Ahusowi sądem za coś czego nie zrobił, a paragrafy, które przytacza można idealnie użyć przeciwko niemu. Ahus wrzuca screen z tej sytuacji na swój fanpage co kończy się kolejną kompromitacją Fabiana. Jego reakcją na to jest opublikowanie żenującego i nieśmiesznej pseudo-memicznej przeróbki, gdzie Ahus coś tam śpiewa na tle Gargamela-Jezusa. Co wydarzy się dalej? Kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@anubaraq: kiedyś go propsowałem - o mały włos bym z PUDŁOUSUŃ nie umówił się na piwo już wtedy ale po prostu po wejściu tam wiedziałem że to kółko wzajemnego #!$%@? z ElFabianero na czele.

Zapomniałeś też dodać, że grubol ze swoją ekipką wysłał paczki do Nanami a próbuje zwalić na "wykopowego ciecia" aka MNIE i cały wykop
  • Odpowiedz
@anubaraq: hipokryzja bije od niego mocniej niż od Czarnobyla opadem radioaktywnym xD TW Pawian przekopuje się pod Rów Mariański, puka od spodu i mówi, że to wina Gargamela i Ahusa, machając przy tym teczkami na nich, przecież to ewidentny psychiatryk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Racja. Zapomniałem o tym wątku. Byłem wtedy po drugiej stronie barykady xD Co ciekawe screen z onionowego forum pojawił się jako pierwszy właśnie na SHPOLu i wrzucił go jakiś 15-latek (gdy sam temat posiadał może z 10 wyświetleń), który później zgrywał przed Fabianem wielkiego guru i znawcę internetu. Nie jestem pewny natomiast odnośnie wysyłania rzeczy Nanami Chan, bo screeny z całej akcji znajdowały się na Vichanie zanim Kastrat zaczął się
  • Odpowiedz
Z takich jeszcze info co by mogło kogoś interesować to Fabian posiada stronę http://hejtiolandia.pl/ której od jakiegoś czasu nie prowadzi i przesiaduje na tym TeamSpeaku ze swoimi przydupasami 31.133.6.51:6380. Byłem przed chwilą i ludzi rejestruje w poczekalni 15-letnia administratorka.
  • Odpowiedz