Wpis z mikrobloga

mam pytanie do znawców #aliexpress
Ostatnio pojawiła się opcja dokupienia rocznej gwaracji, czy ktoś wie jak to działa? w razie awarii jak załatwiana jest sprawa? chce kupić telefon i nie wiem czy dokupienie tej gwarancji za 10 dolarów ma sens.
  • 6
@Andczej: @leming28 ile to jeszcze razy trzeba bedzie tlumaczyc...;]. W momencie kiedy pojawila sie ta opcja napisalem najpierw do Goldwaya, odeslal mnie do aliexpreas gdyz ta gwarancja realizowana jest przez aliexpreas. Po kontakcie z aliexpreas po szczegóły kazali mi sie zwrocic do goldwaya, takze... Jeden odsylal mnie do drugiego. Gwarancje realizuje firma na T.. z Warszawy nie pamietam niestety dokladnej nazwy. Ogólnie nie spodziewał bym sie nic nadzwyczajnego po tej gwarancji.
@Winters_III: nie gniewaj się, że zawracam dupę, ale widzę, że znasz się na rzeczy. Jeśli chodzi o sprzedawców na aliexpress to polecasz tylko goldway? bo telefon, który chce kupić, czyli Xiaomi Redmi 3S najtaniej jest u sprzedawcy Eternal Team. Kojarzysz może? wiesz jak wygląda u niego płatność vatu? i czy kupno u goldway gwarantuje mi, że nie zapłacę vat?
@leming28: wiec tak odnosnie Eternal Team to ktoś kiedyś napisał "Sprzedają przedmioty, których nie mają na magazynie. Bezczelnie podają fałszywy nr przesyłki. Po wiadomości, że nr nie działa puszczają bajeczke, że paczka zaginęła na poczcie a tego modelu juz nie mają i proponują coś innego. Nie polecam". Goldway jednak chyba njapewniejszy sprzedawca. Platnosc Vatu zawsze wyglada tak samo, przychodzi do Ciebie pismo z celnego, pozniej Ty odsylasz im potrzebne dokumenty i