Wpis z mikrobloga

Hej @a__s myślę, że najlepiej będzie się zwrócić z tym do Ciebie. A więc pewnie wiesz, że na wykopie jest duża ilość mirków która interesuje się kosmosem. Może dobrym pomysłem byłoby zrobienie AMA z jedynym i pierwszym Polakiem w kosmosie Mirosławem Hermaszewskim () Myślę, że takie AMA pewnie by zmyło też trochę plamę po ostatniej aferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak mirki? Też chcecie? A no i dobrze jakby to AMA było w jakiś sposób moderowane

Pochwalę się też, że dostałam we władzę tag #kosmicznapropaganda więc obserwujcie (ʘʘ)

#kosmos #ama #gruparatowaniapoziomu #polandcanintospace
O.....Y - Hej @a__s myślę, że najlepiej będzie się zwrócić z tym do Ciebie. A więc pe...

źródło: comment_UpB1bpizKasRTG1iQ0bd7XyT7wL6o3mZ.jpg

Pobierz
  • 85
@OCISLY: Już jeden z nim rozmawiał. Ziemiec nie mógł się odczepić od tego że Hermaszewski służył w prlowskim wojsku (chociaż sam pracuje teraz w postprlowskiej telewizji), a Hermaszewski się na to oburzał, czemu się zresztą nie dziwię, bo pewnie gdyby nie komuna i związki Polski z ZSRR wtedy, to nie mielibyśmy żadnego Polaka w kosmosie a sam Hermaszewski byłby zwykłym Kowalskim.
kubson93 - @OCISLY: Już jeden z nim rozmawiał. Ziemiec nie mógł się odczepić od tego ...
@OCISLY: co ciekawe, Henryk Hałka (moja daleka rodzina) byl rowniez brany pod uwage do lotu, ale ostatecznie nie dostal sie. Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach 12 grudnia 1980 roku podczas startu w trudnych warunkach, chociaz moja rodzina twierdzi ze nie do konca byl to wypadek. Ale jak bylo nikt nie wie