Wpis z mikrobloga

Mireczki, pamiętacie sprawę "obywatelskiego zatrzymania" małżeństwa pod #lodz Kaliska? Dostałem takie info że laska, którą zatrzymali miała poobijaną nogę bo taksówkarz przytrzasnął jej drzwiami. Oprócz tego była / jest w związku z tym na L4. Z tego co słyszałem, to małżeństwo wystąpiło na drogę prawną i od herszta łódzkich taksówkarzy - Roberta W. - który dokonywał tego "zatrzymania", żądają 120 tysięcy zł.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Co najśmieszniejsze - taksówkarz nie może być osobą karaną, więc panu Robertowi może zależeć na rozwiązaniu sprawy polubownie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#taxi #uber #heheszki
d.....2 - Mireczki, pamiętacie sprawę "obywatelskiego zatrzymania" małżeństwa pod #lo...
  • 108
Co nie powinno być jeszcze przemilczane niniejsza pani - żona właściciela spółdzielni który wstawia pod ubera hundaje jakis miesiąc temu kupowała karchera piorącego do firmy. Chwalila sie tym na Fb.A wiec operacyjnie działa na zwolnieniu l4, co po raz kolejny potwierdza ze akcja naciągana.
Po zatrzymaniu dwóch jego aut, właściciel spakował żonę do auta jednego ze swoich kierowców i pojechał parkować zaraz obok taksówkarzy, trolling level master ( ͡° ͜ʖ
@epll: @duncanidaho2: Taksówkarze nie bawi się w policję, nie łapią osob ktore jadą uberem ani nie skaczą na zauważonych kierowców (no oprócz tego prowo, szanuje u za trolling). Odbywa się tylko kurs i na koniec prosi o paragon. Jak go nie ma, jest wzywana policja i to ona ustala wszystkie fakty, spisuje dane, formułuje wniosek.
Innej mozliwosci na ukaranie kierowcy nie ma jak zeznania świadka.
@piotr167: rozumiem ciebie i nie dziwie się ze przez takie akcje tylko nakręca się ta spirala. Ale co ja mogę:) jak by załatwiali to po cichu tak jak opisałem to powyżej i tak jak ja sam to robiłem to nie byłoby czarnego Pr . Ale #!$%@? są mądrzejsi
@epll: powiedz mi skąd bierzesz wiedzę na temat zatrzymań obywatelskich? Tzn skąd wiesz co na takich akcjach się dzieje? No bo powiedzmy ja trochę wiem na ten temat i takie akcje to nie zabawa w policję a zwykle wezwanie policji po odbytym kursie. Problemy pojawiają się wtedy gdy delikwent odjeżdża z pasażerem w środku nie czekając na policję, wtedy jest obstawiany do czasu przyjazdu wrd
@epll: przerabialiśmy temat nagrań, o ile działa to w przypadku urzędników, którzy tylko złoża zeznania to gdy ktoś szedł na policję z nagraniem odsyłali go z kwitkiem(umorzone postępowanie) stad istotne jest by była na miejscu policja. Zastawianie autami to tylko element tego co pisałem. Pasażer na pokładzie czeka na paragon, jak nie dostaje wzywa policję. Na policję sie czeka dość długo, uber się niecierpliwi, chce odjezdZac, wywalić pasażera z auta... dlatego