Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Umawiam się z bogatymi facetami na wyjścia - wesela, bankiety, spotkania biznesowe itp. tylko ludzie z polecenia, żadnych zboczeńców, seksu itp. Bywa że odstawiam szopki przed rodziną zainteresowanego, że niby jestem dziewczyną Stasia ( ͡º ͜ʖ͡º) Z kolei ilu frajerów przystawiało się do 'dziewczyny' brata/kuzyna/syna to nawet nie zliczę, ale spławianie ich sprawia mi nie lada przyjemność. Potrafię być szczególnie wredna, gdy nie zwracają nawet uwagi na partnera siedzącego obok (òóˇ)
Najlepsi są słynni programiści 15k i więcej, lat ~25, którzy nawet nie pomyślą żeby coś teges nawet jak przyjdzie nam nocować w jednym pokoju. Szanuję za profesjonalne podejście, a przy okazji staram się wyprowadzić ich z totalnego przegrywu. Pogadam, doradzę, pośmieję się, umówię na kawę i stwierdzam że całkiem spoko z nich kolesie. Z ukrytymi zawadiakami liczącymi na łasą małolatę jest trochę gorzej szczególnie gdy się uchleją/naćpają, ale wyjaśniam im że gardzę facetami, przypominam warunki umowy, oraz podjęte przeze mnie środki bezpieczeństwa i jakoś się dogadujemy. Czasami dostaję zabawne oferty w postaci 'kupię ci mieszkanie jak będę mógł do niego przychodzić', ale z takim panem nigdy więcej się nie umawiam. Nie robię tego dla mieszkań, prezentów i pieniędzy bo mam wszystko czego potrzebuję.
Tym co chcę dostać jest możliwość rozmowy z ogarniętymi ludźmi, a satysfakcję sprawia mi np. udowodnienie panu prezesowi że nie jestem idiotką. Niestety konwencjonalne metody dobierania sobie towarzystwa w moim wieku są całkowicie nieefektywne, co nie zmienia faktu że nawet w wyższych sferach można spotkać wielu kretynów i prostaków. Z kolei na wesela chodzę przeważnie dla zabawy, z nudów, lub z ciekawości.
Czasami lubię komuś powiedzieć o tym co robię w wolnych chwilach
Jeśli macie jakieś pytania to śmiało miraski

#oswiadczeniezdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10