Wpis z mikrobloga

Więc podsumujmy ostatnie dni akcji "THE END OF FABIAN IS YOU KNOW IT":
- ogolił tyłek
- Fabian na PGA zarywa do Zuzy
- robi live gdzie wyzywa niektórych byłych pomocników SHPOLu
- Zuza go zlewa
- fabianrage.avi - wykrada telefon Zuzy gdy ta się myje i ściąga jej nagie foty
- gdy wszyscy z SHPOL opuszczają Chlebak zwany City Center gdzie jutubnerzy przemykają jak myszki grubol wrzuca fotki Zuzy na SHPOL
- fabianporabany.jpg - koniec znajomości z każdym z kim współpracował
- użalanie się film.avi
- gargamelrekt.jpg
- gargamel hejt.avi
- Adaś zrzuca 15 minut pipebombu na Fabiana wytykając mu patologię i bycie hipokrytą większym niż Hillary
- Fabian robi rage na Adama oraz upublicznia ocenzurowane fotki Zuzy które wykradł
- nadal nie widzi nic złego
- ktoś upublicznia jego adres i dane wraz telefonem via Wykop PEEL
- cotusie.jpg tak bardzo anonimowy, że przegrał mistrzostwa w chowanego z Burakiem, Klocuchem i Iwoną Wieczorek
- wycieka info, że jest DJ_CHOINĄ i profanował polskie kolędy gorzej niż Hubert Urbański tańczył do nich
- wyciekają nowe foty Dominika, który był niezłym podrywaczem ale mu do Don Juana to było daleko
- na tym samym portalu udostępnij swój adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- groźby pokroju "tak -pozwałem michała prooteinova"
- wpis z danymi znika ale beka z fabiana trwa
- telefon do Fabiana działa jak Rumbler Andy'ego Andersona
- dwa dni ciszy
- przejmuje kanał Adama i robi "nieurażające nikogo" hejterskie filmy
- pipebombtysiąceia.jpg BOXDEL zmartwychwstał
- @BOXDEL wrzuca wpis że go dojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- wszyscy w tym ja myślimy, że to włam, że coś tam coś tam - nie to nie fejk
- dowiedz się czemu jest wk*wiony na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- pomyśl, że to samo miała Olga aka Nanami chan aka nanami chrzan

CIĄG DALSZY NASTĄPI
#polskiyoutube #kastratcontent #afera
  • 22
  • Odpowiedz
@xDawidMx:
Od początku byłem zdania, że typek sobie kompleksy filmami leczy, i za dużo wpycha do nich prywaty, ale w życiu bym nie podejrzewał, że jego kanał skończy się właśnie przez stulejarstwo, spodziewałem się, że ktoś #!$%@? pozwie, albo zabije.
  • Odpowiedz
@RatedR: Z tymi pozwami to jeszcze nie skończona sprawa, #pracowniktvn mówił że dochodzą po kilku miesiącach więc może coś w tym temacie się stanie, a co chodzi o zabicie albo chociaż pobicie to niby @BOXDEL coś działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pewnie ściemniał i nie pojedzie grubego naklepać.
  • Odpowiedz
@Trypel:
Nadziei bym w nim nie pokładał, jeden z tych typków, którzy ćwiczą, tylko po to żeby lepiej na zdjęciach wychodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz