Wpis z mikrobloga

Czy Radosław Sikorski jest zamieszany w aferę pedofilską?

POLSKI WĄTEK W #pizzagate !

20 minut temu na 4chanie ujawnił się były współpracownik CIA, wcześniej oficer Ludowego Wojska Polskiego. W najbliższych godzinach ma on udostępnić materiały dotyczące europejskich powiązań z Podestą. Z krótkiej relacji wynika iż europejscy politycy jeżdźili "na pizzę" do pałacu w Chobielinie Dwór. Łącznikiem miała być żona Sikorskiego Anne Applebaum.

Zaplusuj wpis jeśli chcesz zostać zawołany do znaleziska, które dodam po otrzymaniu maili i innych materiałów dotyczących tzw. europejskiej filii.

Pobierz Kapitalis - Czy Radosław Sikorski jest zamieszany w aferę pedofilską?

POLSKI WĄTEK...
źródło: comment_nBFbi9df1sGcCYhkOIG1h1uxd0uunBfv.jpg
  • 39
@MrocznyBrokul milion razy można powtórzyć a i tak nie zrozumieją. Polański w świetle prawa jest oskarżony o pedofilię, choć wcale takiej się nie dopuścił. Amerykańskie prawo nie rozroznia czy seks uprawiasz z 5latka, 12latka czy 15latka. Wszystko jest podpisane pod akt pedofilski. Polański jeśli dobrze pamiętam oskarżony jest o kontakt 14 czy 15 latka.
@MrocznyBrokul nie no jasne, dopuścił się przestępstwa i z tym nie dyskutuje. Mam problem z nazywanie gościa pedofilem.

Na dodatek był jeszcze broniony np przez "polskich artystów".


Biorąc pod uwagę jego zasługi dla zarówno polskiej jak i światowej kinematografii, trudno sie dziwić jego obrońcom.

Ofiara jeśli dobrze kojarze nie ma za złe/odpuscila zarzuty, więc to już nie jest kwestia sprawiedliwości jako takiej a jedynie dopełnienia biurokratycznych kwestii.

No ale co racja to
Biorąc pod uwagę jego zasługi dla zarówno polskiej jak i światowej kinematografii, trudno sie dziwić jego obrońcom.


@Ofacet: Czyli jeśli się kręci dobre filmy, to jest się "równiejszym" wobec prawa? Ja się dziwie jego obrońcom jak można mówić że Polański jest niewinny, bo dziecko samo chciało. To tłumaczenia na poziomie pewnego biskupa, który też w ten sposób usprawiedliwiał pedofilów.
@MrocznyBrokul nie wiem czy ktoś mówił że jest niewinny i mnie to nie obchodzi bo nie mają racji.

I tu nie chodzi o kręcenie 'dobrych filmów'. Polecam żebyś poczytał trochę o historii kina. Polański jest jednym z najważniejszych twórców filmowych w historii. To nie jest facet na poziomie Micheala Baya, tylko w swoim kunszcie i spuściznie artystycznej stoi obok największych. Taki Matejko wśród reżyserow.

Tak samo zresztą jak Wajda na którego wylewano/wylewa