Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: wołam oficjalnie @a__s: jako bardzo miłą Panią administrator, zeby wyjaśniła dlaczego tekst który sam w sobie jest fajnym memem jest usuwany tak jakby ktoś komuś naubliżał ()

Albo wykop to serwis dla dojrzałych ludzi którzy nie maja nic do dobrze wyważonego przekleństwa, albo serwis dla dzieciaków który moderacja musi cenzurować zeby sie nie nauczyły brzydko mówić ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
Albo wykop to serwis dla dojrzałych ludzi którzy nie maja nic do dobrze wyważonego przekleństwa


@Atariauke: Wybacz, ale dojrzali ludzie nie bawią się w wypisywanie w internetach wulgarnych i obraźliwych hasełek o klubach piłkarskich. To raz. A dwa: w regulaminie wyraźnie zaznaczamy, że nie chcemy tutaj wulgarnych i obraźliwych treści. Informujemy o tym jeszcze przed założeniem konta.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo:
@a__s: kurcze, tylko wydaje mi się ze to bardziej serwis ze śmiesznymi obrazkami, historyjkami i luźnymi pogawędkami, niż forumprawne.pl czy klubdostojnychamatorowwedzonegolososia.org.

Nie jestem typem "wojownika z regulaminem" z jakimi dane było mi sie spotkać podczas czy to administrowania na rożnego rodzajach serwerach gier czy podczas biernej obserwacji potyczek moderacja serwisu v CHWDPMarcin12, ale boli kiedy widzę ze zwykła - moze troche niegrzeczna - odzywka jest traktowana na równi ze
  • Odpowiedz
@Atariauke: Rozumiem. Zauważ jednak, że Wykop jest moderowany w oparciu o zgłoszenia użytkowników. Oznacza to, że moderator zajmuje się jedynie tymi rzeczami, które zostały nam przez Was zgłoszone. Jeżeli więc ktoś zgłasza tego typu komentarze, a tych zgłoszeń jest naprawdę dużo, to raczej trudno uznać, że Społeczności odpowiadają takie hasła/wulgaryzmy.
  • Odpowiedz