Wpis z mikrobloga

@damianooo5: Uwielbiam polskie dragons' den. Ludzie przychodzący z pomysłami na poziomie rozkminy przy świątecznym stole, trollujący inwestorzy bez kija w dupie (nie wszyscy xd), nawet jak się zgodzą zainwestować to są to oferty typu 80% udziałów za 20% procent kwoty o którą pan prosił i jeśli zarobię 3 miliony to zejdę do 79%, przechodzą firmy takie jak klon google play a odpadają wybitne jak hodowla szczupaka ( ͡° ͜ʖ
@jarezz: Na pewno nie na nowoczesną, bo ci ludzie, ktorzy na nich z reguly nie są kreatywni, są to schematyczni korporobale. Ale cięzko wywnioskowac na ktorą konkretną partie. Wydaje mi sie, że Kukiza, bo tam najwiecej przedsiebiorcow jest, ktorzy ogarniaja temat.
@Kruchyx: Ona miala pomysl na dlugo przed piotrem i pawlem, a za granica dopiero raczkowaly tego typu rozwiązania.
No ale widzę, że Tobie najlepiej wychodzi jeżdzenie po Polakach ;). Pamiętaj, nie każdy radzi sobie beznajdzienie w życiu jak Ty i są Polacy, którzy osiągają duże sukcesy w biznesie.
@invtraveler: myślałem, że zadałem retoryczne pytanie ale widać byłem w błedzie, co się zdarza mi często kiedy napiszę coś co dla mnie jest tak oczywiste, że dla innych też musi być.

Mimo, że miałobyć retoryczne to moje pytanie, to odpowiadając tobie napisze, że o żadnej z tych dwóch partii nawet pół sekundy nie myślałem, kiedy je zadawałem pod filmikiem dodanym przez OPa.
@jarezz: No to o której? PO? Z jakiej paki miałaby głosowac na partie, które małe biznesy leką ręką rujnowała? PiS niby też obiecywał poprawę i zmiany po PO ale jak na razie tylko obniżenie akcyzy na nowe auta im w miare wyszło.
@invtraveler:

Ona miala pomysl


I to niestety jedyne co miała do zaoferowania. Żadnego rozeznania ile takie coś może kosztować, żadnego prototypu, żadnych danych o ilości potencjalnych klientów, nic. Tylko "dzień dobry, taki pomysł że fajnie by było jakby można było jeździć samochodem na prąd. Poproszę 20 milionów za 10% udziałów w polskie Tesli." Z tego gniję. Dzieci w podstawówce robią większy wywiad środowiskowy na kartkówkę z przyry.

No ale widzę, że
@invtraveler:

()()()

ironii, sarkazmu - też nie wyczułeś... w mojej wypowiedzi. Za mało czasu chyba już tu spędzam... Jak dla mnie właśnie ona, po tym jak niepoprawnie posługuje się ojczystym językiem, jak bardzo jest roszczeniowa i to mimo faktu, że nic od siebie nie daje i to jak bardzo jest nieodpowiedzialna nie umiejąc zaplanować zakupów i budżetu na nie,
@damianooo5: http://www.biztok.pl/biznes/co-slychac-u-uczestnikow-dragons-den-jak-zostac-milionerem_a2247

Co oczywiste, nie wszystkie projekty dochodzą do skutku, w tym ten największy z pierwszej edycji. Piotr Kowalski, Polak pochodzący ze Lwowa przekonał Grzegorza Hajdarowicza i Krzysztofa Golonkę do wyłożenia 15 mln złotych w zamian za 65% udziałów w spółce wytwarzającej wózki jezdne. Skusiła ich wizja potencjalnego zysku 300 mln złotych w 2015 roku. Niestety, po przeprowadzeniu dokładnego badania projektu okazało się, że telewizyjna rzeczywistość była zupełnie inna od twardych